Tvorchi випустили третій альбом 13 Waves

13 Waves, 13 треків і 3-й альбом гурту Tvorchi.

Гурт Tvorchi презентував свій третій альбом, 13 Waves. Це 13 пісень, які були записані під час карантину. Зокрема, серед них є розширена версія Bonfire, з якою гурт виступав на Нацвідборі на Євробачення 2020.

Платівку записували під час самоізоляції. Артисти спілкувались онлайн та окремо записували свої партії вдома. Саунд-продюсуванням альбому зайнявся Андрій Гуцуляк. Автор текстів альбому — Джеффрі. Артисти кажуть, що самоізоляція позитивно вплинула на творчу концентрацію, було легше знайти порозумітися з собою та знайти зв’язок.

Хвиля — феномен, спостерігаючи за потужністю якого ледь вдається схопити нові ковтки повітря. Якою б не була, вона просто змушує тебе відчути щось особливе. Так ми створили власні 13 хвиль музики, об’єднані нашими відчуттями та творчістю. Пірнай в них разом з нами, приборкай їх або серф: вибери свій спосіб слухати та відчути 13 хвиль від TVORCHI — коментує новий альбом Андрій Гуцуляк для 24 каналу.

Слухати 13 Waves на усіх музичних платформах.

Нагадуємо, студійний альбом TVORCHI Disco Lights потрапив до нашого топу найкращих лонгплеїв 2019-го. Також цього року гурт взяв участь у Нацвідборі на Євробачення та випустив трек з розмальовкою на україномовний трек Мова Тіла, який не увійшов до релізу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.