ТНМК випустили альбом «ВАТРА red»

Сьогодні, 3 грудня, український гурт ТНМК презентував новий альбом — ВАТРА red.

До альбому увійшло 20 треків: 10 пісень та 10 інтермедій. 

Деякі пісні шанувальники вже чули. Наприклад, пісню Контакт презентували у вересні 2020 року.

До альбому також увійшли вже знайомі треки Хороший рік/Поганий рік, Весну, ПМ’ТЙ, Ми смішили Бога. Однак більшість пісень презентували вперше.

Музиканти кажуть, що ВАРТА red – це звіт про локдаун, адже пісні писали в груповому чаті, перебуваючи в різних місцях.

«В цьому альбомі ми повертаємось до концепції з безперервним звучанням за допомогою скітів – міжпісенних інтермедій, для яких ми вигадуємо спеціальні скетчі або десь запозичуємо. Деякі пісні чекали на запис кілька років, деякі було написано під час локдауну», – йдеться в описі.

За цей час матеріалу було накопичилось чимало, відтак його вирішили поділити на дві частини – red та black.

Альбом містить п’ять колаборацій: в записі взяли участь бігбенд Денніса Аду, бітмейкери Teejay та Kodzu, а також VOID та Жадан і Собаки).

А також до платівки долучилились запрошені музиканти: Віктор Придувалов (бас-гітара), Даниїл Вулицький, Дмитро Бобін Александров (альт саксофон), Євген Турчинов (гітара), Надія Чекун (вокал), Олександр Чаркін (тромбон), Сергій Жадан (вокал), Сергій Фленжер Кондратьєв (гітара).

Послухати альбом можна послухати на усіх стрімінгових платформах.

Нагадаємо, нещодавно київський інді-поп дует Tember Blanche презентував свій дебютний альбом Тут нема нікого, окрім нас. До нього також увійшла пісня Вечорниці, яка вже встигла стати хітом в українському TikTok.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.