2sleepy випустили альбом, на який прихильники чекали 10 років

Сьогодні, 22 листопада, київський гурт 2sleepy презентував альбом For The Next Day. Він доступний на всіх стрімінгах: Apple MusicGoogle MusicDeezerSpotify.

Як кажуть учасники 2sleepy, For The Next Day – самоіронія музикантів над власною прокрастинацією. Цікаво, що на кожний трек альбому було створено близько 16 версій. Кілька пісень є особливо цікавими. Наприклад, Post Emotions був одним з перших треків, що виконувався ще у 2006-му, Let Me In використовує засемпловане котяче нявкання у соло, а 16th Floor – є відсилкою до книги Харукі Муракамі «Dance, Dance, Dance».

Цей альбом справді заслуговує статусу «довгоочікуваного», адже на його вихід прихильники чекали десять років. 2sleepy (Сева Солнцев – клавішні, програмування, гітари; Андрій Прокопенко – програмування, клавішні; Юрій Марченко – гітари, клавішні, програмування) сформувались у 2005 році і рік потому випустили свій дебютний повноформатник Fragments of sleep. У 2008 році вийшов і другий лонгплей Art Fraud. Вони не лише були одними з перших справді популярних електронних проектів, а й навіть випускались на австрійському лейблі Laridae. Та у 2012 році гурт оголосив про заморозку проекту через те, що усі учасники роз’їхались різними країнами.

У 2015 році з’явились перші чутки про те, що гурт знову готується до випуску альбому (і чутки виявились правдою, як бачите). Першопочатково він мав вийти у 2016, про що ми розповідали тут, але робота над платівкою затягнулась. Запис тривав три роки, впродовж яких учасники так і не зустрілись особисто – кожний з них записував свої частини у США, Польщі та Україні, де і проживають музиканти. Звукорежисером платівки став Станислав Донєв з Болгарії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.