Якби я була не я. alyona alyona презентувала анімований кліп без самої себе

Українська реперка alyona alyona презентувала свій сьомий відеокліп на трек Якби я була не я на підтримку дебютного альбому Пушка. Відео до цього синглу зробив український художник і аніматор Сашко Даниленко.

Це перше відео alyona alyona, у якому немає самої виконавиці.

«Пісню Якби я була не я я сприймаю як маніфест всіх українських жінок і визнання їх вкладу та важливості, які так часто бувають недооцінені. Відеоряд цієї роботи – це чиста імпровізація, де роль жінки показана через абстрактні образи», – робить висновок автор кліпу.

Нагадаємо, 15 квітня Аліна Паш та alyona alyona презентували кліп на їхню спільну пісню Падло – кінематографічний фентезійний міні-фільм.

alyona alyona – одна з найяскравіших дебютанток 2018 року в українській музиці. Альона Савраненко з міста Баришівка Київської області, вона працювала вихователькою в дитячому садку. У вільний від роботи час слухала й записувала хіп-хоп. Її дебютний сингл та кліп на пісню Рибки розійшовся мільйонними переглядами на YouTube. У своїх текстах вона нівелює стереотипи щодо зовнішності й стає ще одним сильним голосом у жіночому репі.

У 2018 році alyona alyona переїхала до Києва та вирішила зайнятися кар’єрою співачки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.