Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп на пісню Otoy «Кишеня з отвором»

Відео дня: дивимося кліп на пісню Otoy «Кишеня з отвором»

13 вересня репер Otoy випустив пісню Кишеня з отвором та кліп на неї. У пісні він розмірковує про те, як людина може загубити себе в буденних процесах.

За словами виконавця, на обкладинці треку зображені символи побуту кожної людини:

«Трек про те, якби ми з тобою жалілися на життя, якщо були друзями-співжителями, що збираються в офіс понеділковим ранком…Ми накопичуємо в кишенях купу всього, але з часом у ній може з‘явитися отвір, через який важливо не втратити головне», — пояснює Otoy в коментарі для Ліруму.

Цим треком виконавець ставить питання: «Чи є вірогідність того, що з-поміж щоденних повторень рутинних домашніх справ, нових творчих досягнень, закриття та початку найгучніших і найцікавіших проєктів у твоєму житті, підкачування коліс свого автомобіля через перепади температури, вдаряння мізинцем об злощасну шафку, поїдання джанк-фуду та найздоровішої їжі, ти випадково випустиш з поля бажань себе самого?» 

І сам відповідає на своє питання:

«Вірогідність є. І вона велика».

Наприкінці вересня вийде другий сингл виконавця Судоми, який відображає плинність часу та рутину. Втім, ці два треки не увійдуть в новий осінній альбом виконавця. Як зазначав Otoy раніше, він буде більш «темним», ніж попередній. Презентація альбому відбудеться 2-го грудня 2023 в Києві, у клубі Atlas. Деталі та квитки будуть згодом.

Нагадаємо, 25 травня Otoy презентував дебютний повноформатний альбом Недовготривалі відносини. До нього ввійшло 9 треків. Спеціально для рубрики «Пісня за піснею» виконавець розповідав про кожну композицію альбому.


Читайте також: У Києві пройде благодійна подія «Хоробрі міста». У лайнапі: Паліндром, Крихітка, Otoy та інші

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024