Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп на пісню Паліндрома «Саудаде»

Відео дня: дивимося кліп на пісню Паліндрома «Саудаде»

11 серпня репер та саундпродюсер Паліндром випустив пісню Саудаде та кліп на неї. Трек увійде до майбутнього, третього, альбому виконавця Найліпші питання собі. У кліпі Степан Бурбан перевтілюється у весільного відеооператора та рефлексує особисті спогади про довоєнний час.

Паліндром розповів, що ідея пісні з‘явилася завдяки одному з його слухачів. Той розповів Степану, що вмикав португальцям пісню Радість моя і намагався перекласти її та пояснити слова про скорботну радість.

«Португальці описали те, що зрозуміли, як саудаде. Це і стало відправною точкою до цієї пісні. Перед очима муляє щось, що ніколи вже не повернути в ці дні… Але і не хочеться», — ділиться виконавець.

Режисером кліпу став сам виконавець, а операторську роботу виконав Ярослав Ільчишин. Разом вони також працювали над іншими роботами Паліндрома, як-от: Вітер в голові, Кафе Надія, Вирости та Люцифер.

Реліз альбому Найліпші питання собі запланований на осінь 2023 року. Презентація лонгплею відбудеться в київському Bel Etage 22-го вересня. Квитки на концерт можна придбати за посиланням.


Паліндром (справжнє ім’я — Степан Бурбан)  український репер, співак, композитор, режисер та музичний продюсер. Степан також учасник львівського реп-гурту Глава 94 та виступає під псевдонімом Кашляючий Ед.

Нагадаємо, що минулоріч у свій день народження Паліндром випустив альбом Придумано в черзі, до якого ввійшло 13 треків. Серед них — фіти з Сашею Булем,  Юрієм Бондарчуком, Монтеск’є. А також два кавери: на Зеновія Гучка та Лесик Band.Про кожен трек з альбому він розповів у рубриці «Пісня за піснею».


Читайте також: «Десь пройобуєшся, десь некомпетентний», — Паліндром про перший досвід волонтерства і бар’єри у творчій діяльності

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023