Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп на пісню Tvorchi «Разом»

Відео дня: дивимося кліп на пісню Tvorchi «Разом»

19 жовтня дует Tvorchi випустив пісню Разом та кліп на неї. Трек виконавці присвятили єдності нації у буремний час. Режисером кліпу став Руслан Махов.

Пісня починається цитуванням африканської приказки, яку озвучує учасник дуету Джеффрі Кенні: «Якщо хочеш йти швидко — йди один. Якщо хочеш йти далеко — йдіть разом». За задумом, учасники гурту йдуть пліч-о-пліч проти сильних поривів вітру, що збивають з ніг. Їхні образи — багатошарові та алегоричні. Музиканти розповіли, що почали працювати над треком після першої частини їхнього всеукраїнського туру:

«Ми дали концерти в 11 містах України і в кожному місті де були, в кожному залі бачили людей, які хочуть одного — миру і перемоги. Тисячі людей, що об’єднані одним-єдиним бажанням. Ця єдність — рушійна сила, про яку іноді під тягарем обставин ми забуваємо та водночас стаємо дуже вразливими», — кажуть Tvorchi.

Зйомки кліпу проходили на території кампусу Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського й тривали більше десяти годин.

Буревій створювався під тиском потужного вентилятора, а костюми кожного з артистів важили більше 10 кілограмів. 

«Ми намагалися передати той емоційний стан, в якому більшість з нас живе зараз. Ми люди, що протистоять величезному пориву вітру. Цей вітер символізує складність шляху: чим сильніше дує, тим складніше нам доводиться йти вперед. І коли ми йдемо поодинці, то не можемо витримати цей потік, він нас зносить, але коли ми тримаємось разом, то можемо подолати все», — розповів про ідею відео режисер Руслан Махов. 

За декілька днів розпочнеться друга частина туру на сході України, де трек Разом вперше прозвучить наживо.

Розклад концертів:

  • 23 жовтня — Cуми;
  • 24 жовтня — Полтава;
  • 26 жовтня — Харків;
  • 27 жовтня — Кривий Ріг;
  • 28 жовтня — Дніпро.

Квитки та інформацію можна знайти за посиланням.


Tvorchi — дует саундпродюсера Андрія Гуцуляка та вокаліста Джеффрі Кенні з’явився у 2018 році. З того часу вони стали успішними в Україні. Взяли три нагороди Yuna у 2021 році та дві у 2022 та випустили чотири повноформатних альбоми The Parts та Disco Lights, 13 Waves, Road. Головний редактор Лірум Олексій Бондаренко писав, що Tvorchi — одне з головних відкриттів та проривів в українській популярній музиці. Також вони представляли Україну на Євробаченні 2023. Більше про Tvorchi читайте за посиланням.Інтерв’ю із менеджером гурту Петром Заставним тут.

Про мініальбом Heart of Steel, який є приквелом п’ятого повноформатного альбому гурту — ми розповідали тут.


Читайте також: Лейбл Enko запустив портал семплів з українськими етнічними інструментами Enko Sounds

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024