KAZAKY випустили перший за три роки кліп в оновленому складі. Його зняв Алан Бадоєв

KAZAKY випустили перший з 2016 року кліп на пісню Push (feat. Gaspar) в оновленому складі. Режисером кліпу виступив Алан Бадоєв.

Відтепер у складі колективу не четверо, а п’ятеро солістів. До основного складу проекту, в який раніше входили Артур Гаспар, Кирило Сидоренко і Артем Лазарєв, приєдналися Влад Коваль та Євген Гончаренко.

«У кліпі KAZAKY постають воїнами свободи і любові. Велику лепту в динамічну і композиційну будову відеокліпу вніс Микита Кузьменко – оператор проекту. Але найважливіше, що істотно оновило контекст групи – нові смисли. Кліп відкрито говорить про такі речі, як: свобода любові і самовираження. Для цього ми використовували портрети хлопців, зануривши їх у документальну естетику», – коментує нову роботу Бадоєв.

KAZAKY – це український синті-поп гурт, що став відомим в 2010 році завдяки відео In the middle із хореографією на підборах. У 2011 році учасники групи знялися у відеокліпі Мадонни на пісню Girl Gone Wild. Основними елементами хореографії групи є акробатичний танець та вакінг.

Нагадаємо, LiRoom зробив підбірку кращих кліпів Алана Бадоєва за 2018 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.