Jonathan Livingston випустили пісню на вірш Ліни Костенко

Сьогодні, 11 грудня, лейбл Masterskaya випустив чергову компіляцію найцікавішої музики, яку їм присилають музиканти. Серед цих треків – новий сингл проекту Jonathan Livingston.

Пісня отримала назву Люблю. В основі – вірш «Недумано, негадано…» зі збірки «Триста поезій» Ліни Костенко. Як розповів фронтмен гурту Андрій Пантюх, вірш йому надіслала мама з проханням написати до нього музику.

> Jonathan Livingston: «У музиці не може бути конкуренції»

«Це безперечно один з найбільш музичних і красивих віршів, які я мав задоволення читати. І для мене особисто, – честь мати можливість поділитись його музичною інтерпретацією зі своїм слухачем. Ми намагались зробити пісню максимально прозорою і музично – мінімалістичною, щоб головний акцент лишився на словах вірша», – пояснив Андрій.

Пісня Люблю є завершенням ліричної музичної лінії, який гурт почав з синглу Колискова та продовжив дебютним міні-альбомом Під зеленими осокорами. Ця платівка потрапила у підбірку найкращих релізів березня.


 Катерина Ятель

Вперше я почула Люблю на фестивалі Atlas Weekend, де пісню було важко розчути. Тим не менш на її реліз я чекала з нетерпінням. Дивовижно, як поезія Ліни Костенко резонує з поезією самих учасників Jonathan Livingston. Не менш дивовижно, як може звучати їх музика, яка немов лише для виду є на треці, до якої треба прислухатися, боячись зруйнувати магію навколо неї.

Минулого разу я писала, що наша задача – це слухати і не заважати Jonathan Livingston. З кожним новим релізом я у цьому лише переконуюсь.


Як кажуть учасники, Jonathan Livingston наразі вони працюють над записом нового альбому, який буде звучати абсолютно інакше за попередній. «Це будуть пісні з іншою тематикою та діаметрально протилежною енергією і емоційністю. Альбом буде про пошуки і втрати себе. Про гріховність і мораль. Про щастя і страждання», – пояснюють учасники. Його реліз попередньо заплановано на кінець весни 2019.

Фото: Facebook/Наталя Шумова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.