Головна
>
Кіно
>

На Takflix з’явився перший український еротичний серіал «Острів любові» Олега Бійми

На Takflix з’явився перший український еротичний серіал «Острів любові» Олега Бійми

На Takflix з’явився серіал «Острів любові» 1995 року режисера Олега Бійми. Він складається з 10 серій, в основі яких твори класичної української літератури.

«Острів любові» вважають першим українським еротичним телесеріалом. Кожна з 10 серій — це екранізація творів класичної української літератури від Ольги Кобилянської і Марка Вовчка до Євгена Гуцала та Гната Хоткевича.

Серіал досліджує різні прояви кохання в українській культурі та літературі: комічні, трагічні, іронічна та гротескні. Історії в серіалі відбуваються і в ХІХ столітті, і під час Першої світової війни, і в 1990-ті роки, та охоплюють широку географію: від Карпат до Києва та Миколаєва.

У серіалі знялися, зокрема, Нонна Копержинська («За двома зайцями»), Антін Мухарський, Костянтин Степанков («Білий птах з чорною ознакою», «Вавилон XX»), Олександр Гай («Тіні забутих предків») та інші. Знімання серіалу проходило у Львові та Києві в 1995 році.

«Мені хотілося всьому світу довести, що Україна — це нація, яка розуміється на любові, на сексі. Навіть український фольклор і етнографія наскрізь еротичні — там стільки підтекстів і натяків», каже режисер Олег Бійма.

Серіал доступний в усьому світі, ціна квитка 250 гривень.


Читайте також: Українські фільми на Netflix: що дивитися?

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023