Головна
>
Література
>

Макс Кідрук вирушив у благодійний тур Європою

Макс Кідрук вирушив у благодійний тур Європою

Письменник та видавець Макс Кідрук вирушив у європейський тур з презентацією роману «Колонія». Тур благодійний, тож зібрані кошти та прибуток із мерчу і книг буде передано партнерам — Волонтерському штабу «Ангар» та благодійному фонду «Бібліотечна країна».

Над циклом романів «Нові Темні Віки» Макс Кідрук працює вже кілька років. «Колонія» — перша книжка з фантастичного циклу про світ у XXII столітті. Це історія про те, що людина, попри всі її досягнення, не змінюється, й ані збільшення тривалості життя, ні навіть перетворення на двопланетний вид не гарантує людству порятунок.

Кідрук каже, що це книжка без якої вдалося б запустити власне видавництво «Бородатий Тамарин». Про те, як письменник наважився запустити видавництво у повномасштабну війну і вплив «Нових Темних Віків» на старт проєкту читайте за посиланням. Літературна критикиня Ганна Улюра вже прочитала «Колонію» й у цьому тексті описує свої враження.

Окрім того, Макс Кідрук презентує нонфікшн книжки видавництва «Бородатий Тамарин» та розповість про запуск видавництва під час повномасштабного вторгнення. 

Макс Кідрук відвідає Польщу, Німеччину, Австрію та Люксембург. Розклад тут.


Читайте також: Макс Кідрук випустить книжку «Теорія неймовірності» за мотивами свого радіоблогу

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024