Головна
>
Кіно
>

Megogo підписав ліцензію з Warner Bros. Discovery на показ серіалів від HBO та MAX

Megogo підписав ліцензію з Warner Bros. Discovery на показ серіалів від HBO та MAX

Медіасервіс Megogo підписав багаторічну угоду з компанією Warner Bros. Discovery, й тепер ексклюзивно транслюватиме серіали виробництва HBO та MAX. Також в межах угоди на стримінг повернуть серіали, які були там раніше. Це, зокрема, «Дім дракона», «Ейфорія», «І просто так» та «Білий лотос».

Угода з Warner Bros. Discovery також надасть Megogo доступ до повної бібліотеки HBO, включно з ексклюзивними правами в Україні на такі серіали «Гра престолів», «Клан Сопрано», «Дроти» та «Чорнобиль»:

«Ми раді розширенню співпраці з нашим давнім партнером MEGOGO. Ми в Warner Bros. Discovery пишаємося різноманітністю нашого контенту, і ми раді, що тепер, окрім контенту Discovery+, можемо запропонувати глядачам MEGOGO всю бібліотеку HBO. Ми зібрали найкраще з нон-фікшн та авторського контенту, тож кожен знайде, що подивитися, коли забажає», — ділиться генеральний менеджер Warner Bros. Discovery Джеймі Кук.

Також на Megogo з‘являться нлві серіали, що вийшли у 2023 році, зокрема «Останні з нас», «Ідол», «Любов і смерть» та «Замкнуте коло». 

Медіасервіс придбав права на озвучення фільмів і серіалів, які не мають українського перекладу. Для цього залучили українські студії «Так Треба Продакшн», «Еники-Беники», «Sunnysiders» та інші:

«Наша мета — 100% контенту HBO українською мовою, і ми активно над цим працюємо. Наразі MEGOGO є найбільшим замовником українського дубляжу та озвучування на ринку, максимально завантажуючи роботою студії. Сподіваємося та працюємо для того, щоб уже через півроку весь каталог НВО мав українські доріжки», — розповідає СЕО та засновник Megogo Володимир Боровик.

Бібліотеку НВО можна переглянути на Megogo за передплатою «Максимальна» та в окремій передплаті НВО за 249 гривень.

Нагадаємо, що Megogo в межах проєкту «Укрліт» записав понад 250 творів зі шкільної програми для 5-11 класів у форматі аудіокнижок. Вони доступні на платформі безкоштовно. 


Читайте також: Що почитати: 10 книжкових новинок вересня

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024