Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп Monatik на пісню «А що?»

Відео дня: дивимося кліп Monatik на пісню «А що?»

22 травня відбулася прем’єра кліпу Monatik на трек А що?. За задумом виконавця, у відео він постає перед судом присяжних. Режисеркою відеороботи стала дворазова номінантка на GrammyТаню Муіньо.

Суд присяжних у кліпі має символізувати суспільство, яке спочатку аплодує артисту, а потім засуджує та хоче розлучити з головною героїнею.

«Суспільний осуд переживав майже кожний, хто робив щось щиро та з усього серця. Проте артист залишається вірним собі й в фіналі відеороботи міцні почуття, сильне бажання та віра все одно перемагають розлуку і темряву», — коментує виконавець.

У своєму Instagram Monatik розказав, що цей кліп — екранізація одного з номерів його майбутнього мюзиклу. Раніше артист вже створював мюзикл — Ритм (2020). У ньому взяли участь The Hardkiss, alyona alyona, Kadnay, Dantes та інші виконавці. Режисеркою мюзиклу була Таню Муіньо.

Окрім мюзиклу Таню та Monatik разом створили понад 20 кліпів виконавця, зокрема ритмоLove, УВЛИУВТ, Love It ритм та інші.


Таню Муіньо — дизайнерка, стилістка, режисерка й одна з найвідоміших українських кліпмейкерок. У 2016 році розпочала співпрацю з Монатіком і кліп на трек Кружит став найкращим відеокліпом за версією Yuna 2016. Також вона знімала кліпи для інших українських виконавців: Rozhden, NK, Мішель Андраде, Время и Стекло та інших.

У 2019 році Муіньо зняла кліп для Кеті Пері на пісню Small Talk. Загалом Таню Муіньо знімала кліпи для багатьох виконавців, серед яких Lizzo, Katy Perry, Harry Styles, Post Malone, The Weeknd, Cardi B, Lil Nas X, Labrinth та інших. Кліп на пісню Attention виконавиці Doja Cat переміг у номінації у номінації «Найкраща художня постановка» на MTV Video Music Awards

Про 13 кліпів світовим та українським виконавцям, які зняла Таню Муіньо, читайте за посиланням.


Читайте також: «Зараз ми в пошуках свого — українського Харкова». Артем Вусик про діяльність «Нафти», премію Курбаса та театр «Варта»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024