25 березня Monatik презентував кліп на трек Вічно танцююча людина, заради якого провів кастинг сотень танцівників з всієї України. Режисеркою кліпу стала Юлія Паскаль.
Виконавець розповідає, що повернення до танцювального жанру музики має для нього велике значення з кількох причин. По-перше, на його думку, це може стати мотивацією для української танцювальної індустрії, студій, колективів, митців, хореографів і молодих талантів залишатися в Україні та продовжувати творити тут. По-друге, Monatik вважає, танець має важливу функцію відволікання душі від негативу.
На танцювальний кліп та трек виконавця надихнули дві театральні вистави: «Конотопська відьма» від режисера Івана Уривського в театрі ім. Івана Франка та «Кабаре» від Олени Коляденко. Вони нагадали Monatik про те, що танці вміють залишити негатив позаду і повернути в тонус не тільки фізично, а й морально.
«З дуже великим переживанням я оголошував кастинг танцівників у нову відеороботу. Я знав, що багато професіоналів виїхали за кордон і мало хто залишився. Але прийшло майже півтисячі людей і це дало натхнення і розуміння, що ми рухаємося в правильному напрямку. В тому напрямку, в якому ми краще за все розуміємо», — розповідає Monatik.
Режисерка кліпу Юлія Паскаль розповідає, що з самого початку в неї та Дмитра було спільне бачення — театр, у якому прокидається дух людини, що вічно танцює. За ідеєю виконавця, цей дух нібито спав два роки повномасштабної війни й не відчував в собі ані бажання, ані права творити.
«В цій роботі ми прагнули створити синергію різних видів мистецтва, які несуть дуже різні люди, характери й темперамент, думки й досвід. Вона сповнена символізмом та силою, прагненням створювати попри все. Це наша культура, яка має існувати, має надихати, бо сповнена енергією життя. Танцем і стилем ми проявили характер і танцівники розкрилися в імпровізації. Дух Вічно Танцюючої Людини — про силу перетворення і народження нового», — коментує Юлія Паскаль.
За задумом режисерки, історія в кліпі — це триптих, коли спочатку герої зʼявляються в бомбосховищі в першій частині «Отже». Потім вони оживають на сцені в «Привіт», де спочатку були завмерлі, ніби барельєф. Побачивши себе в залі, вони вриваються у Світ, де кожен проявляє себе, уособлюючи знак Зодіаку. Monatik в цій історії 13-й знак чи Ефір.
Юлія Паскаль також працювала над створенням кліпу Володимиру Дантесу на пісню Чуєш, який отримав нагороду за «Найкращий кліп» на премії «Золота Зоря Ліруму». Другою роботою Юлії з Дантесом став кліп на пісню Кити.
Читайте також: «Ми єдині, хто може зробити цей світ краще, і ми маємо працювати над цим»: розповідаємо про незалежний лейбл Тваринний Відчай
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: