Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп Nazva на пісню «Slavic English»

Відео дня: дивимося кліп Nazva на пісню «Slavic English»

12 січня гурт Nazva опублікував кліп на пісню Slavic English, з якою буде змагатися за участь в конкурсі Євробачення-2024 на цьогорічному Нацвідборі. В кліпі учасники гурту спробували себе в різних ролях: вчителів, поп-зірок та Шерлока і Ватсона. Режисером став Олександр Хоменко.

За словами виконавців, трек транслює нашу реальність – самопрезентацію українців для світу зі збереженням ідентичності. 

«Зараз в українців дуже класно і органічно виходить робити меми. В наш час це найкращий вид саморефлексії та реакції на будь-які події. Якщо в українців так класно виходить робити меми, то чому б нам не відправити його на Євробачення від України?», — коментує трек учасник гурту та автор пісні Павло Гоц.

Це не перша робота гурту з режисером Олександром Хоменком — раніше вони разом працювали над кліпом на пісню Сіґеле-міґеле. Також Олександр зняв кліп гурту Tember Blanche на пісню Я вдома та є співзасновником проєкту МУР, у якому разом з іншими митцями кладе на музику вірші українських класиків.

19 січня у Львові Nazva проведе презентацію свого альбому Гурма. Гостями події будуть артисти, які стали частиною другого альбому гурту: Tember Blanche, Renie Cares, Гордій Старух та Артистка Чуприненко.

Квитки можна придбати за посиланням.


Nazva — галицько-донбаський гурт Павла Гоца та Ярослава Яровенка.Вони стали відомі зокрема завдяки треку Сіґеле-міґеле, що став одним із найпопулярніших треків у 2022 році. Основою пісень дуету є синтез поезії, цитати та твори класиків, музика та ритми різних народів світу. А свій стиль вони ідентифікують як «альтернативний етноарт хаос». 


Читайте також: Фіналісти Нацвідбору-2024 презентували свої конкурсні пісні

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024