Відео дня: десять образів фронтвумен The Hardkiss у новому кліпі

Гурт The Hardkiss випустили новий кліп на пісню Хто, як не ти з альбому Залізна ластівка. Режисерами відео стали Валерій Бебко та Юлія Саніна. Оператором виступив Дмитро Перетрутов.

«Пісня була написана у Буковелі. Можливо, через це тематика дуже природня. Я співаю про те, що добре бути листочком, який лине за вітром, і добре бути вітром, який обдуває-обіймає кохану, і птахом лише у твоїх тенетах. Пісня добре звучала під гітару, але ми знайшли той самий саунд, щоб вона залишилася легкою, але зі своєю родзинкою», — розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Десять різноманітних образів були створені Славою Чайкою та Віталієм Дацюком.

«Кожний образ — це частина історії, прив’язка до тексту та настрою пісні. В цій розповіді наша героїня дуже багатогранна. Вона — невимушене поєднання безтурботності та легкості, сили та характеру», – зазначає Слава.

Раніше повідомлялося, що гурт The Hardkiss вперше за майже вісім років свого існування оголосив про намір восени зіграти акустичний міні-тур Україною. Відомо, що концерти відбудуться у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Миколаєві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.