Проект Postman презентував альбом про пошуки себе

Сьогодні, 10 липня, проект Костянтина Почтаря Postman презентував альбом Everything is New. Платівка вже доступна на стрімінгах: Apple Music, Google Play, Deezer та Spotify.

В альбом увійшло 8 треків українською та англійською мовами. Перша пісня платівки, записана з норвезькою співачкою Аньою Оуен Вістер ми розповідали окремо тут. Автором слів та музики на альбомі став сам Костянтин. Вони були написані у Кракові, де музикант проживав впродовж чотирьох місяців. Він же зіграв на усіх музичних інструментах та оформив обкладинку альбому, використавши свої дитячі малюнки.

Запис проходив у червні в київській студії Lipkyzvukozapys під керівництвом Вадіка Лазарєва, колеги Костянтина по групі 5 Vymir, який також зіграв у пісні Holy War на українському народному інструменті колісній лірі.

«Головний герой цього альбому – людина, що стоїть на роздоріжжі і має зробити вибір – куди рухатись далі. Щоб зрозуміти справжні прагнення і окреслити свій шлях він відправляється у дорогу. Вона починається зі слів “Чому я такий чужий на своїй землі?”, а далі з кожною новою піснею герой отримує нові виклики і, шукаючи відповіді, пізнає себе», — розповів Postman.

Нагадаємо, що у вересні минулого року Postman презентував міні-альбом Being High.

Фото надано музикантом

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.