«Сільпо» запустило власне радіо, муздиректор — Фагот

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустили власне in-store радіо, а музичним директором радіо став вокаліст гурту ТНМК Олег Михайлюта (Фагот).

Радіо «Сільпо» вже функціонує у всіх супермаркетах мережі. Однак, на цьому зупинятись не планують. В мережі хочуть зробити радіо кросплатформенним: в офлайні та в онлайні, у супермаркетах і в мультиресторанах Resto. А зараз команда завершує створення власної студії. Відтак в етері можна буде почути музику власного виробництва.

Наразі значну частину етеру «віддали пісням молодих українських виконавців, які часто потрапляють у довгу шухляду на звичних FM-радіостанціях».

«А вже скоро музиканти-початківці зможуть надсилати нам свої треки, щоб їх почули у 60 містах України. Такій кількості слухачів може позаздрити будь-яка радіостанція країни. Команда радіо робить усе, щоб люди в супермаркетах знімали навушники та знайомилися з новими цікавими музикантами, а не чули заслухані до дір пісні, яких вдосталь на FM-хвилях» — каже Фагот.

Наприклад, зараз в мережі можна почути реп від Freel і ZERNO, народні мотиви MOLFAR та електронну музику Morphom.

Читайте також:

Крім цього, «у радіо «імпортували» і зарубіжну музику — від французького репу Sexion D’assaut до італійців Maneskin, від класики Depeche Mode до хуліганської Біллі Айліш».

«Щоб викликати яскраві емоції у гостей, ми задіяли всі органи чуттів: смак через добірні продукти, очі через дизайн нових супермаркетів і слух через радіо з якісною музикою. Вже під час тестового періоду ми отримали сотні теплих відгуків гостей у соцмережах. Гостям подобається чути пісні улюблених виконавців або «шазамити» нові яскраві треки. І вже скоро в ефірі можна буде почути музику нашого власного виробництва. Серед касирів, курʼєрів, та інших перевершників «Сільпо» є музиканти, яких має почути країна», — пояснює маркетинг-директорка «Сільпо» Катерина Огуряєва.

Нагадаємо, що Atlas Weekend та BAZA розпочинають відбір молодих артистів, які зможуть виступити на сцені фестивалю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.