Головна
>
Новини
>

Гурт Secret Avenue повернувся із релізом після двох років мовчання

Гурт Secret Avenue повернувся із релізом після двох років мовчання

12 грудня гурт Secret Avenue випустив подвійний сингл Never/Forever. Реліз відбувся на лейблі «Много Воды» і його вже можна знайти на різних стрімінгових платформах. Музиканти не випускали музику з 2017 року.

За словами гурту, обидві пісні є філософськими. Перша розповідає про те, що деякі речі та події ніколи вже не відбудуться у житті, в той час як іншим – нема кінця. А друга, Forever, є роздумом на тему щастя.

Нагадаємо, що востаннє київський гурт Secret Avenue презентував пісню у 2017-му. Вона мала назву Careless. Того ж року, двоє із учасників створили спільний музичний проєкт Daamage, який у червні 2016 року випустив дебютний повноформатний альбом Зло Употребляй, після чого їхня діяльність почала затихати. Торік Олексій Крапивка, який спочатку грав у Secret Avenue, а потім і в Daamage, розпочав сольну кар’єру у хіп-хоп проєкті Reyfo.

Своє повернення гурт Secret Avenue, а саме їхній фронтмен Антон Прібиткін пояснили так:

«Гурт — це складний механізм. Він складається з людей, а вони на 80% з води. Тому немає нічого страшного в тому, що колектив розтікається в різні боки на якийсь час через волейбол, героїн або пасьянси. У моєму випадку причиною перерви стали спроба переїзду в іншу країну і налагодження там особистого життя. Але Secret Avenue будуть рухатися далі»

Послухати попередній міні-альбом Secret Avenue можна тут.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024