Головна
>
Відео
>

Гурт СКАЙ презентував кліп на пісню з “Євробачення-2017”

Гурт СКАЙ презентував кліп на пісню з “Євробачення-2017”

Сьогодні, 13 липня, гурт СКАЙ презентував кліп на пісню Я тебе люблю. З цією піснею гурт брав участь у національному відборі на “Євробачення”.

Сюжет кліпу поєднує сім новел про любов у різних виявах. У зйомках взяли участь українська модель з обмеженими можливостями Олександра Кутас, боєць АТО і учасник проекту “Переможці” Вадим Мазніченко, музикант церковного гурту Слово життя церкви Джордж Івезе та інші.

Режисером кліпу став Віктор Скуратівський, відомий за своєю співпрацею з гуртами ТНМК та Red Berlin. Оператор — Влад Воронін.

«Це наша друга спільна робота з хлопцями. Попередній кліп на композицію Go Go (2016) вийшов драйвовим і справжнім як і сама пісня: гонки, мотоцикли, герой і героїня, пристрасть і швидкість. Тут же зовсім інша історія, точніше їх сім, і всі, як і пісня — справжні і про любов», — прокоментував режисер.

фото: прес-служба СКАЙ
фото: прес-служба СКАЙ

Для зйомок кліпу СКАЙ значно розширили свій склад. Гурт запросив на знімальний майданчик музикантів Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України.

«Коли ми записували Я тебе люблю то вирішили, що для більш повного звучання нам не вистачає багатоголосся інструментів, тому запросили до співпраці симфонічний оркестр Національної телерадіокомпанії України. Зараз у цьому відео ви побачите інший чудовий оркестр, який на своєму прикладі показує наскільки багато в нашій країні чудових майстрів музичної індустрії, — розповів фронтмен Олег Собчук. — Багато зірок мріють співати з оркестром на одній сцені, ми не виняток. Але в нашому випадку це ще й рок-балада! Ви навіть не уявляєте наскільки це круто. Мені дуже подобається».

Нагадаємо, що у вересні минулого року СКАЙ випустили п’ятий альбом Нове життя. У березні цього року гурт презентував кліп на одну з пісень лонгплею — Я буду йти.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023