Головна
>
Новини
>

Spotify вже тиждень працює в Україні. Як це вплинуло на прослуховування артистів?

Spotify вже тиждень працює в Україні. Як це вплинуло на прослуховування артистів?

Тиждень тому, 15 липня, в Україні офіційно запрацював стрімінговий сервіс Spotify. Семен Павленко зібрав дані за показниками місячного прослуховування артистів на момент запуску і тиждень потому. Розповідаємо вам, що змінилося в артистів.

Гурт Антитіла показав загальний приріст прослуховувань на 75%. При цьому, якщо раніше найбільше їх слухали з Варшави, Кракова та Тель-Авіва, то тепер у трійці міст – Київ, Москва та Варшава.

Гурт Бумбокс показав одне з найбільших зростань серед гуртів, за якими прослідкував користувач – майже на 81%. Цікаво, що найбільше гурт слухають навіть не в Україні, а у Росії – топ за містами очолює Москва і лише на другому місці з’являється Київ.

Друга Ріка також показала зростання на майже 65%. У топі міст, де гурт слухали найбільше, одразу два міста – Київ (на першому) та Львів (на четвертому). Також їх найактивніше за тиждень слухали у Варшаві, Москві та Кракові.

Найнижчий показик зростання із цих гуртів показав Dzidzio – всього 27,5%. Водночас, це чи не єдиний гурт у топі міст якого немає Росії. Очолює перелік Київ, слідом за ним ідуть Торонто, Варшава, Прага та Краків.

Гурт Фіолет показав найбільший приріст за тиждень, хоча в абсолютних показниках поки пасе задніх. Тим не менше, якщо звернути увагу на список найпопулярніших пісень із відповідного боксу Spotify кидається в очі різкий ріст уваги до пісень Тиша (на 212%) та Слово Даю (на 82%).

Один в Каное за регіональними показниками тепер має найбільше прослуховувань із Києва, Москви, Варшави, Санкт-Петербургу та Кракова. Раніше лідером за прослуховуваннями була столиця Польщі.

Океан Ельзи із тих, хто показав високий рівень зростання. Цей гурт також серед тих, кого найбільше слухали не в Україні. Топ-5 за містами виглядає наступним чином: Москва, Київ, Санкт-Петербург, Тель-Авів та Стамбул.

Ще один гурт із низьким зростанням прослуховувань за тиждень –Onuka. При чому ріст інтересу не спостерігається ні в загальних прослуховуваннях, ні в показниках найпопулярніших пісень.

Один із лідерів за зростанням – рокгурт O.Torvald із показником у 88%. Вражаючий показник прослуховування показав їхній останній реліз –кавер на хіт АкваВіта А тепер усе інакше. У відсотковому показнику інтерес до нього зріс одразу на 212%. Цікаво також, що найбільше O.Torvald слухають у Москві і лише потім Києві, аналогічно до Бумбокс.

Христина Соловій не перетнула відмітку у 50% за ростом прослуховування за тиждень. Її також найбільше слухали саме в Києві, слідом – Варшава, Москва, Краків та Львів.

The Hardkiss показав високий результат за тиждень – зростання на 74.5%. Із популярних пісень найбільший інтерес викликала пісня Гора, яка вийшла у квітні цього року – її почали слухати на 22% частіше. У інших треків такої динаміки немає.

ТНМК хоч і не має високих показників в абсолютних цифрах, але є єдиним гуртом, в якого у топі найактивніших міст є одразу три українські – Київ, Львів та Харків. Найстрімкіших зріст за прослуховуваннями має трек Зроби мені хіп-хоп з дебютного альбому гурту.

Гурт Vivienne Mort, який цього року мав поставити свою творчість на паузу, найбільше за тиждень слухали у Києві, Варшаві, Львові, Москві та Кракові.


Крім того, Spotify готує також чарти по країнам, зокремо й Україні –Top 50 та Viral 50. У першому є всього один трек від українських артистів – ВЕЧЕРиНОЧКА Monatik та Вера Брєжнєва на 27 місці. Чарт очолює очолює сингл The Weeknd Blinding Lights. У другому чарті ситуація аналогічна.

Читайте також наш матеріал про те, як українські концертні організатори переживають кризу.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023