Головна
>
Новини
>

The Unsleeping розповідають про свій новий кліп Dedved

The Unsleeping розповідають про свій новий кліп Dedved

Український рок-гурт The Unsleeping повертається з новою відеороботою на трек Dedved після релізної паузи у 3 роки. Ми попросили хлопців розповісти про кліп та передісторії до нього.

Dedved — перша ластівка з майбутнього альбому уманського рок-гурту. The Unsleeping планують випустити альбом з українськомовними та англомовними треками весною 2022-го. Частину нового матеріалу вони вже активно грають на фестивальних виступах.

Кліп зняв режисер Рома Волосевич, який знімав і попередні відео для гурту. Проте Dedved вибивається зі стилю попередніх робіт The Unsleeping. Відео зняте у стилі дуже низькобюджетних трешових хоррорів 90-х та розповідає карикатурну історію насильства.

«Одним із головних завдань цього кліпу був вихід із формату. Адже якщо розглядати якість виробництва не як еталон, а як шаблон, то розрив шаблону — це уникання якості. Отже, нашим завданням було зробити НАЙГІРШИЙ КЛІП, але зробити це свідомо, зробити це так, щоб його дивилися. А можливо, і ні», — розповідає режисер про стиль відео.

Відео знімали в парку «Березовий гай» на столичній Куренівці. Він був вибраний через свою «народність» та не найкращу репутацію. Навіть сам процес зйомок перетворився на перфоманс, який провокував місцевих.

«Хлопці з пивом, які спостерігають за процесом, розпитують про те, що відбувається, місцеві жителі та постійні погляди навколо створили правильний настрій і дали “відгомін” реальності в те, що відбувається на екрані».

Та якщо відкинути трешово-іронічний стиль відео, то воно стане соціальним коментарем на теми кетколінгу, сталкінгу та харассменту. Гітаристу гурту, Івану Смірнову, навіть одного разу довелось рятувати незнайому дівчину від агресивних вуличних залицянь.

«Стою я якось із двома кентами біля Білого Наливу. П’ємо сидр, їмо хот-доги і спілкуємося про Україну. А навпроти стоїть мила висока дівчина, одягнена стильно й офіційно. Через хвилин п’ять до неї підвалило двоє чоловіків, років по 40. Вони були одягнені як валютники, на лицях голодний та пронизливо тупий погляд. Вони почали спілкуватись з нею, обступивши її так, що я бачив тільки її обличчя. Я спокійно спостерігав за картиною, поки не побачив її зляканий погляд, яким вона позирала на мене, бо я був у кількох метрах навпроти. В очах був явний сигнал “S.O.S”. Я почав нервувати, відчував потребу втрутитись, бо ті мужики грузили її явно не дружньою розмовою.

Хвилин 5 я збирався із силами, підійшов в цю компанію, одразу крикнув «МАША? Це ж ти, да? Пам’ятаєш ми вчилися кілька років? Математику, пам’ятаєш?». Підійшов до неї, обійняв, наче я реально не бачив її давно. Мужики одразу розсмоктались, не попрощавшись із «Машею». Підійшли мої хлопці, і ми відвели її на найближчу лавочку. Вона в радісній істериці дякувала нам і навіть сказала, що знає The Unsleeping (хоча явно не знала, просто перенервувала).

Ось така історія, коли хтось вийшов із зони комфорту і допоміг дівчині, яка могла стати потенційною жертвою маніяка», — розповідає музикант.


The Unsleeping — український гурт родом з Умані. До нього входять Женя Мороз (вокал), Саша Олійник (ударні), Ваня Смірнов (гітара), Назар Слободяник (гітара), Діма Левченко (бас). Гурт існує з 2013 року і за цей час випустили два мініальбоми – EP Somnia (2016) та EP Deviatve (2018).

Deviatve став найкращим українським мініальбомом 2018 року у нашому рейтингу, а наш Олексій Бондаренко написав на нього рецензію. У 2019 році хлопці виграли на конкурсі конкурс APPS Music & SZIGET представляли Україну на фестивалі Sziget в Будапешті. Минулого року гурт презентував свою першу україномовну пісню Ptaha Fred та кліп на неї.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023