Прем’єра на LiRoom: ТНМК презентували перший альбом за чотири роки

Сьогодні, 23 листопада, гурт ТНМК презентував альбом під назвою 7. Як можна здогадатись, він сьомий на рахунку гурту. Шукайте платівку на стрімінгах: Google PlayApple MusicAmazonDeezerTidalSpotify.

До альбому увійшли: саундтрек до фільму «Бобот та енергія Всесвіту» Друга Новина, святкова пісня Різдво рок-н-рол, свіжий трек Мій демон, пісня Хоббіт, яку ми колись чули в акустичному лайві та презентований раніше кліпом Ольги Навроцької сингл Янголи.

Одразу на двох піснях альбому записані й інші музиканти. Брати Гадюкіни заспівали на треці Гострі Ножі. А на пісні Робот жіночий вокал належить тріумфальній дебютантці цього року Аліні Паш.

«Для нас це експеримент. Ми вперше зробили альбом без скітів, які були у нас завжди. У реліз увійшло менше пісень, хоча це лише перша порція. Ми записали багато нового матеріалу. Далі буде!», — прокоментував вихід альбому Фоззі.

Спеціально до виходу альбому 7 ТНМК вирішили влаштувати радіо-челендж – за сім годин вони відвідають сім радіостанцій, де презентують по одній пісні. Слідкуйте за оновленнями #тнмк_radio_day.

Нагадаємо, що ТНМК – один з найвідоміших українських гуртів, історія якого починається ще у 90-х. Усього за свою майже двадцятирічну історію Фоззі та Фагот випустили сім альбомів (якщо рахувати сьогоднішній), останній з яких, Дзеркало, виходив аж у 2014-му. Тоді ж ми брали у гурту розгорнуте інтерв’ю.

Нещодавно ТНМК стали героями нашої рубрики, в якій ми згадуємо та називаємо 12 найкращих пісень найвизначніших українських гуртів. Послухати плейліст та прочитати наші коментарі можна за посиланням.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.