TOLO4NYI презентував міні-альбом «Серце з краю»

Сьогодні, 11 жовтня, музикант Женя Толочний, відомий як вокаліст Скрябін, презентував міні-альбом свого сольного проекту TOLO4NYI. Платівка отримала назву Серце з краю і містить п’ять пісень.

Назва альбому Серце з краю, як каже музикант, це гра слів. «Головний трек альбому “про дівчину без серця” і одночасно про вибір бути не схожим на інших, про можливість наповнити своє життя і серце новим змістом», – пояснив музикант. Ці п’ять треків було написано впродовж 2017-18 років, для запису Толочний зібрав команду з молодих саунпродюсерів. Женя Толочний окремо розповів про кожний трек з міні-альбому.

Серце з краю
Слова: Женя Толочний
Музика: Женя Толочний
Саундпродюсер: Даніїл Марін (гурт The Erised)

Ця пісня справжній маніфест до дівчат, які мають вражаючу красу, але ховають свої
справжні почуття та серце.

Не питай
Слова: Женя Толочний
Музика: wavewalkrs (Юра Водолажський та Нікіта Рева, співпрацювали з Vilna)
Саундпродюсери: wavewalkrs

Я намагався зобразити реальність стосунків,  коли людина грає у подвійну гру. Не любить, та все одно тримає за руку задля  власної впевненості. Хотів сказати все в обличчя й подивитися в очі.

Під шкірою
Слова: Женя Толочний
Музика: Женя Толочний
Саундпродюсери: wavewalkrs

Ця пісня була дуже потужною на початку роботи над нею, але розуміння лірики у віршах дало більш легке відчуття, й народилося  аранжування, яке поглинається разом із кров’ю. Те що під шкірою.

Твоє ім’я
Слова: Женя Толочний
Музика: Женя Толочний
Саундпродюсер: Кірілл Матюшенко (відомий за співпрацею з O.Torvald)

“Перша ластівка” в роботі на новим звучанням. Ця пісня – справжній крик у безодню імені,  яке неможливо викреслити, бо воно викарбуване на серці. Дуже емоційна робота та настрій, який я  люблю приміряти на себе.

Про кліп на цю пісню можна прочитати тут.

Хочу бути з тобою
Слова: Женя Толочний
Музика: Женя Толочний
Саундпродюсер: Саша Чунін (The Maneken)

Хочу щоб дівчата прийняли цю пісню як «заспокійливе» для моментів, коли є відчуття, ніби світ відвернувся від тебе. Адже завжди може бути герой, який позбавить від біди й забере з собою.


Нагадаємо, що TOLO4NYI у червні 2016 презентував дебютний міні-альбом ЧерноеБелое. Женя Толочний також відомий як вокаліст гурту Скрябін.

Фото: прес-служба

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.