Головна
>
Відео
>

Відео дня: душевний кліп Курган і Агрегат з Дашею Астаф’євою

Відео дня: душевний кліп Курган і Агрегат з Дашею Астаф’євою

Реп-гурт Курган і Агрегат зняв новий відеокліп на трек Габелі. Головну роль у ньому зіграла співачка і актриса Даша Астаф’єва. Режисером кліпу став Вова Вєчєр.

«Було дуже приємно почути цю пісню однією з перших і, звичайно, мені було цікаво, що таке “габелі”. Хлопці з Курган і Агрегат – мої близькі друзі. Дуже люблю їх за чесність і щирість. У нашому шоу-бізнесі це рідкість. Під час зйомок кліпу вони приїхали до Києва і жили у мене тиждень. Я перейнялася цією атмосферою, було дуже цікаво спробувати себе саме в такій ролі», – зазначає Даша Астаф’єва.

Курган і Агрегат – проект братів-близнюків Аміля і Раміля Насірових та їхнього друга Жені Володченко з харківського селища Близнюки. У квітні 2018 року Курган та Агрегат презентували дебютний альбом Средня Школа Рэпа, який став одним з найкращих альбомів весни. 7 грудня 2018 року Курган випустив другий міні-альбом Бібліотека странних знаній.

Нагадаємо, влітку Курган & Агрегат у колаборації з виконавцями електронної музики Tapolsky & Vovking випустили кліп на пісню Mutant (Хит Лета 2019).

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023