Відео дня: alyona alyona, Галич, Дорн та інші реагують на новий кліп YUKO

YUKO випустили новий кліп на спільний з P. PAT трек HRUSHKA (BLIAD). В основу кліпу лягли понад сто відео, відзнятих друзями і шанувальниками групи, в яких вони співають пісню. Режисером роботи виступила Анастасія Весна.

«Вже через пару днів після релізу, пісня стала головним хітом на наших концертах і ми не могли залишити її без кліпу. І вирішили зняти в цьому відео наших людей. Нам надіслали понад сто відео зі всіх куточків України та навіть з інших країн. Наші люди – найяскравіші, сміливі та творчі. Дивіться кліп і переконайтеся у цьому самі», – зазначають YUKO.

Alyona Alyona, Володимир Дантес, Іван Дорн, Женя Галич, Майкл Щур, Антон Савлєпов та інші українські виконавці також подивилися кліп та висловили свою думку.

«BLIAD – це true story, від всім відомого почуття до інста формату. І я дуже ціную її саме за «трушність» і щирість всіх, хто надіслав відео. Мені як документалісту особливо цікаво фіксувати час в який ми живемо, а BLIAD справляється з цим завданням ідеально. Разом з цими звичайними інтер’єрами, поганою якістю фронтальної камери, рефлексією в соціальних мережах, фільтрами-перуками, є головне — справжня, чесна емоція. І як же круто, що кожен проживає її по-своєму, але разом», – зазначає режисеркка кліпу Анастасія Весна.

Читайте також: Ріс на Біс. YUKO про український фольклор, шалені концерти та інтимність текстів

Нагадаємо, O.Torvald презентував спільний кліп з учасницею гурту YUKO Юлією Юріною на пісню Роздягни мене.

Гурт YUKO з’явився 2017 року і з того часу встиг випустити два повноформатних альбоми: DITCH та DURA?. Обидва потрапляли у топи найкращих платівок року за версією LiRoom. Окрім того дует відомий своїми напрочуд енергійними виступами, абсурдним гумором та психоделічними відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.