Репер Юрій Бондарчук випустив мініальбом «Про що ми насправді говоримо, коли говоримо про любов»

Український репер Юрій Бондарчук презентував нову платівку, яка отримала назву Про що ми насправді говоримо, коли говоримо про любов. Саундпродюсером альбому став лідер гурту Зе Джозерс Сергій Воронов, також відомий як ohnovrohno. До альбому ввійшло п’ять нових треків. Обкладинка альбому — Ярослав Футимський.

«Це п’ять окремих історій, об’єднаних одним малопомітним óбразом — часом, який «біжить, як горлом кров».

«Час розчиниться на очах, — говорить герой в одному з треків. — Світ на друзки розсипеться, ніби львівська мозаїка, — додає він».

У альбомі окрім наскрізної теми плинності часу Юрій Бондарчук переспівує «Заповіт» Тараса Шевченка на сучасний лад. Так, Кобзар просить поховати його під Черкасами та весь час стикається з касиркою супермаркету, яка знов і знов випорожнює його кошик з продуктами», – говориться в прес-релізі до альбому.

Це вже третя платівка Бондарчука. До того як стати репером Юрій був вокалістом українського скрімо-гурту Oh, Deer!. Нагадаємо, що дебютний альбом Юрія Чорне Дзеркало викликав бурхливе обговорення в нашій редакції. Думки, як ставитися до його реп-творчості в нас розійшлися.

Нагадаємо, що в “Зорепад релізів” за минулий місяць увійшло одразу кілька українських реп-релізів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.