Головна
>
Анонси
>

Foals повертаються в Україну

Foals повертаються в Україну

Майже рівно за два роки після свого першого концерту у Києві, британський гурт Foals знову виступить на Арт-заводі «Платформа». Дата концерту – 27 серпня.

Найкраще у ці новині – той факт, що вони приїдуть до нас з презентацією, по суті, одразу двох альбомів. Реліз Everything Not Saved Will Be Lost – Part 1 заплановано вже на 8 березня, а друга частина має вийти у серпні. Нам вже доступні два кліпи на пісні з нової платівки – Exits, в якому знявся актор «Гри Престолів» Айзек Гемпстед Райт, та On The Luna, який з’явився у мережі у лютому.

Цікаво, що про живі виступи Foals ми писали ще з 2015, коли наш головред вперше почув їх на угорському фестивалі Sziget. Тоді він пророкував, що вони стануть зірками перших рядків лайнапу та скоро вийдуть на новий рівень. Вже у звіті з попереднього київського концерту Льоша Бондаренко писав:

«На сцене Foals — это слаженная машина, каждый винтик которой работает идеально. Во время живого выступления квинтет превращается в секстет. Справа, почти за сценой, с группой работает еще один музыкант, подыгрывающий то на электронных ударных, то на шейкере, то на другой перкуссии»

Нагадаємо, що у нас ви також можете прочитати невелике інтерв’ю з Едвіном Конгрівом, клавішником Foals, а також пройти тест на знання гурту.

Фото: Василь Осадчий

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023