Головна
>
Анонси
>

Що вже відомо про фестиваль Hedonism

Що вже відомо про фестиваль Hedonism

Сьогодні організатори київського фестивалю Hedonism оголосили про дати проведення цьогорічного івенту на «ЮБК» — 13 та 14 липня.

Як розповідає організатор фесту Ростислав Русаков, «Це літо ми оголошуємо літом Гедонізму! Тому у 2018 році ми не обмежимо себе однією подією, а розтягнемо задоволення на усі три місяці. У червні проведемо pre-Hedonism, щоб розігріти апетит, а у серпні — велику афтепаті, щоби розтягнути задоволення та насолодитись післясмаком. Усі події з кількому сценами та закордонними гостями».

Окрім місця і дати організатори назвали імена перших учасників. Із закордонних учасників відвідувачі зможуть послухати німецького електронного музиканта David August, а також білоруський експериментальний поп-проект Mustelide та італійці Am I Right. Ще один хедлайнер фестивалю — Lapalux, британський електронний музикант. Про його альбом Ruinism наш редактор Артем Рісухін розповідав у підбірці найкращих альбомів літа-2017.

У лайнапі є і українські проекти — репер Very the Jerry,  Alina Pash, Aero Benin, Katro Zauber, The Dølph Lundgren та дніпровський гурт Banned Society, про який ми розповідали у підбірці найкращих альбомів місяця. Також на Hedonism можна буде почути гурт Hidden Element, який повернувся після творчої відпустки.

Окремо на Hedonism буде представлений шоукейс російського лейблу Гостзвук. У рамках нього зіграють Lapty, OL, Flaty, low808.

Більше інформації про фестиваль з’явиться незабаром.

Нагадаємо, що це буде вже третій Hedonism на «ЮБК». Ми традиційно ходимо на «фестиваль для своїх», про що ви можете прочитати у наших звітах:

Три дня в параллельной реальности: как прошел фестиваль Hedonism-2016 в Киеве

> Фестиваль для своих. Каким был Hedonism 2017

Фото: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024