Що вже відомо про фестиваль Koktebel Jazz Festival 2018

Цьогорічний Koktebel Jazz Festival пройде з 16 по 19 серпня у Чорноморську, неподалік Одеси. Він буде шістнадцятим по рахунку, що робить фестиваль — найстарішим в Україні.

«Можливість жити весело, в імпровізації і не повторюючись — ось про що Koktebel Jazz Festival», — поділилась засновниця фесту Лілія Млинарич.

Цього року на Koktebel Jazz Festival працюватимуть не лише традиційні сцени Nu Jazz Stage, Open Stage, Special Stage, а й зовсім нова, подробицю про яку з’являться незабаром. Також серед новинок фестивалю — програма для дітей, прем’єра документального фільму, спільний проект IT-конференції тощо.

Наразі відкритий прийом заявок на участь на сцені Open для молодих музикантів. Дедлайн — 1 червня.

«Для мене Джаз Коктебель — це ціла віха. Саме тут відбулася презентація моєї першої джазової програми, — розповідає Джамала, яка була учасницею події у минулі роки. — Взагалі фестиваль сильно відрізняється від будь-якого сольного концерту. Інший раз ти жертвуєш комфортом заради того, щоб наповнитися музикою, надихнутися. І Джаз Коктебель виконує це завдання на сто відсотків. Я дуже рада, що в Україні є такий фестиваль».

Про лайнап фестивалю відомо поки не так багато. Наразі вони оголосили лише двох учасників — гурт Onuka, який відкриє головну сцену, що розташована на березі моря. Під час виступу відвідувачі фестивалю зможуть почути новий альбом MOZAЇKA, який вийшов цього року. Інші учасники будуть анонсовані незабаром.

Другим хедлайнером став Олег Скрипка. Він гратиме спільну з НАОНІ програму у день відкриття фестивалю на головній сцені.

Dakh Daughters оголошені третім хедлайнером фестивалю. Наразі вони виступають з оновленою програмою, про яку ми писали більше у звіті з київського концерту.

Першим закордонним хедлайнером, якого оголосили організатори, став гурт Morcheeba.

У продажі вже доступні абонементи та квитки на один день на фестиваль. Дізнатись про різницю між квитками та придбати їх можна за посиланням.

Більше подробиць чекайте вже незабаром.

Читайте також:

> Що вже відомо про Leopolis Jazz Fest
Що вже відомо про фестиваль [STARTUP] ГОГОЛЬFEST
> Що вже відомо про фестиваль RespublicaFEST

Фото: прес-служба