Що вже відомо про фестиваль Respublica

Цьогорічний музичний та стріт-арт фестиваль RespublicaFEST проходитиме з 31 серпня по 2 вересня у місті Хмельницький на березі річки Південний Буг. Як розповідають організатори, лозунгом фестивалю стала фраза Lost weekend, а його концепція — «взаємодія людини та машини, подорож в минуле та майбутнє, креативне та особисте перезавантаження як заходу, так і його публіки».

Окрім цього вже відомі перші імена у лайнапі. Зокрема, відомо, що цього року на RespublicaFEST зіграє британський гурт The Qemists, який вдало міксує різні жанри від року до електроніки. У 2009 році вони від’їздили тур спільно з гуртом Enter Shikari, а їх музика звучала у кількох популярних комп’ютерних іграх, зокрема MotorStorm: Pacific Rift, Pure та Need for Speed: Undercover. Наразі у них випущено три альбоми, останній з яких, Warrior Sound, вийшов у 2016 році.

Окрім цього, на RespublicaFEST пройде святкування 20-річчя гурту Qarpa. Їх фронтвумен Ірена Карпа наразі проживає у Парижі, тим не менш гурт анонсував, що незабаром презентує новий матеріал. Останній альбом Qarpa вийшов у 2015 році і мав назву Made in China.

Серед інших імен: Latexfauna, KARNA, Фіолет, Dz’ob, АННА, Один в каное, CH:SH, The Unsleeping, Patsanoth, а також гурти Roll Models та Ліловий, що стали переможцями RespublicaFEST Showcase у лютому цього року.

Більше подробиць чекайте вже незабаром.

Читайте також:

> Що вже відомо про Leopolis Jazz Fest
Що вже відомо про фестиваль [STARTUP] ГОГОЛЬFEST
> Що вже відомо про фестиваль «Гамселить»


Дізнатись інформацію про квитки можна за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.