Головна
>
Анонси
>

В Україні вперше виступить гурт The 1975. Хто це такі?

В Україні вперше виступить гурт The 1975. Хто це такі?

1 серпня на київському арт-заводі “Платформа” пройде концерт британського гурту The 1975. Розповідаємо, що потрібно знати про бенд.


Квитки з’являться у продажу 23 січня


Що це за гурт?

Британці The 1975 – це компанія шкільних друзів, які вперше зібрались разом ще на початку 2000-х. Широкому загалу гурт презентував свою музику лише у 2012 році. Жанрово вони знаходяться на стикові поп- та інді-року, з домішками всього того добра, яке тепер прийнято намішувати.

Їх історію можна вважати історією успіху?

Однозначно. Як ми писали раніше, з 15 років учасники The 1975 почали разом грати музику під різними назвами – від Forever Drawing Six до Bigsleep, але в результаті зупинились на назві, яку Меттью Гілі побачив у старій книжці бітників.

Після виходу перших міні-альбомів, які були добре сприйняті критиками, здається, зробили все, щоб поїхати у тур з кожним популярним у Британії бендом – частина європейського туру Muse, американський тур the Neighbourhood, розігрів the Rolling Stones у Нью-Йорку тощо.

Дебютний однойменний альбом вийшов вже у 2013 році за підтримки саундпродюсера Майка Кроссі, який також працював з Arctic Monkeys, Foals, The Kooks, Blood Red Shoes та іншими. Він отримав змішані відгуки від критиків (67 зі 100 на Metacritic, 2 зірки з 5 на Rolling Stone та 4 з 5 на The Guardian), але відкрив їм дорогу на світові фестивалі, зокрема й Coachella.

Справжній успіх їх чекав з другим альбомом – I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It, який очолив рейтинг альбомів року за версією NME та приніс їм звання найкращого британського гурту за версією BRIT Awards 2017.

Минулого року у The 1975 вийшов ще один альбом – A Brief Inquiry into Online Relationships, який зокрема потрапив до підсумкового топу Pitchfork.

Чи потрібно знати ще щось про них?

Три речі. По-перше, після виходу їх другого альбому Vice назвали їх найбільш ненависним та найулюбленішим гуртом світу. По-друге, Меттью Гілі окремо відомий прихильникам бенду Pale Waves, саундпродюсером якого він є. По-третє, вони є у лайнапі цьогорічного Sziget і це лише один приклад.

Так, історія зрозуміла. Може якісь хіти?

Якщо ви прихильник жанру, то мали чути GirlsRobbers, The Sound чи зі свіжішого – TOOTIMETOOTIMETOOTIME.

З чим гурт приїде до України?

У 2019-му вони розпочали тур на підтримку A Brief Inquiry into Online Relationships, в рамках якого вони доїдуть і до нас. Але є шанс почути і зовсім новий матеріал, зважаючи на запланований вихід ще одного альбому у травні.

Фото: Facebook


Квитки з’являться у продажу 23 січня

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024