candy

(LP) Олексій Бондаренко
12 Квітня, 2018

Гурт Banned Society створений Дімою Мальцевим. За його задумом в записі кожного треку взяли участь різні музиканти, серед яких: Сергій Коваленко (дарбука), Андрій Попов (гітара), Сергій Бочкарьов (вокал), Turbo D (перкусія), Marzena Slowik (вокал), Міша Бірченко (барабани), Casey Sherman (вокал), Анна Ларіна (вокал) та Monotonne (синти). Запис платівки відбувався на студії Hi_5.

«Ми писали їх [треки] і дистанційно, і на зборах. Щоб працювати з Мішою Бірченко я завжди приїжджав у Київ. Marzena Slowik живе у Польщі, тому вокал для Bike Thief вона записувала віддалено, інші треки ми писали з нею у мене вдома, коли я жив у Вроцлаві. З Casey, Аньою та Monotonne ми збирались вже у Дніпрі і писали як могли, — розповідає Діма Мальцев. — Моя задача в альбомі Candy — це рішення, як зробити так, щоб ці дуже різні, але індивідуально круті ідеї разом звучали цілісно та не втратили офігенності».

Дата виходу: март 2018

Купити музику:

Soundcloud:

Група: banned society

«Banned society — це свої чуваки, зграя. Суспільство людей, що розуміють. Людина автоматично потрапляє в banned society, як тільки знаходить своє розуміння, з яким йому комфортно сприймати навколишній світ, жити в гармонії з іншими людьми» — Діма Мальцев, засновник. Це швидше творча формація, ніж колектив зі стабільним складом. Учасники формації знаходяться в різних містах, приїжджають тільки  на репетиції та концерти. На цей час у гурту 3 повноформатні альбоми, i was stupid, now I’m not, Candy та HOMIES. Стилістично це мікс з різножанрових елементів, несподіваного аранжування та напрочуд вдалого продакшна. Від leftfield хіп-хопу до синтової електроніки. Від тріп-хопу до клаудрепу. Вони впевнено почувають себе у різних гранях музичних експериментів. Ба більше — вони ці грані успішно змивають та створюють урбаністичні замальовки, саундтреки повсякденності, з яскравою палітрою кольорів.

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.