i was stupid, now i’m not

(LP) Лєра Зданевич
31 Липня, 2020
i was stupid, now i`m not

i was stupid, now i’m not  — третій повноформатний альбом творчої формації banned society, що вийшов у листопаді 2019 року.

“Ми написали 30 пісень, а може і більше. Десь намагалися зробити навмисно модно, як зараз потрібно, і все в такому дусі. Але потім просто викинули їх і залишили тільки ті 15, що були чесними, від чистого серця”, — коментує ідеолог групи, Діма Мальцев.

Новий альбом I was stupid, now I’m not присвячений мріям, які збуваються в любові. Він написаний Дімою разом з його дівчиною Лолою Колосовський: “Я придумую ідею, а вона підхоплює її та робить красиво. У неї великий джазовий бекграунд”. Над альбомом, окрім Діми Мальцева та Лоли Колосовської, також працювали барабанщик Міша Бірченко та музикант Lucas Bird. Спеціально до виходу платівки ми розпитали творців альбому, що вони думають про українську культуру.

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: banned society

«Banned society — це свої чуваки, зграя. Суспільство людей, що розуміють. Людина автоматично потрапляє в banned society, як тільки знаходить своє розуміння, з яким йому комфортно сприймати навколишній світ, жити в гармонії з іншими людьми» — Діма Мальцев, засновник. Це швидше творча формація, ніж колектив зі стабільним складом. Учасники формації знаходяться в різних містах, приїжджають тільки  на репетиції та концерти. На цей час у гурту 3 повноформатні альбоми, i was stupid, now I’m not, Candy та HOMIES. Стилістично це мікс з різножанрових елементів, несподіваного аранжування та напрочуд вдалого продакшна. Від leftfield хіп-хопу до синтової електроніки. Від тріп-хопу до клаудрепу. Вони впевнено почувають себе у різних гранях музичних експериментів. Ба більше — вони ці грані успішно змивають та створюють урбаністичні замальовки, саундтреки повсякденності, з яскравою палітрою кольорів.

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.