Дикий кач

(EP) Лєра Зданевич
1 Вересня, 2020
дикий кач

Дикий кач — третій альбом львівського репера Хас, що вийшов у 2019 році. Це сім треків, які намагаються відповідати назві альбому за стилістикою. Робота над ЕР розпочалася після появи на світ однойменного треку. За словами Хаса, отримавши фідбек від меломанів, він зрозумів, що людям це дійсно потрібно, люди позитивно сприймають все те, що він робить і любить. Саме тому він одразу розпочав над новою міні платівкою, в основу якої було покладено пісню однойменну пісню.

Тоді ж я почав працювати над релізом, який би зміг відобразити настрій і загальне визначення «дикого качу». Тут не йде мова про інші пісні, які були би схожими на композицію Дикий кач, ні, а про композиції, які би показали слухачам той кач, про який йдеться, – коментує Хас.

Дата виходу: декабрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Хас

хас

Хас — український хіп-хоп виконавець та радіоведучий. Лідер львівського гурту RIZUPS з 2007 по 2015. З 2015 року співак займається сольним проєктом Хас. Артист випустив три альбоми — #1, Мегаполіс та Дикий кач. На цей момент найпопулярнішим треком артиста є Дикий кач (882 тис. переглядів на Youtube).

Я писав українською задовго до того, як це стало "модною необхідністю", тому що був і є переконаний, що хіп-хоп – це єдиний стиль музики, який змусить почуватись круто усіх! Україні личить крутість, – розповідає  Хас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.