Інгредієнт

(LP) Лєра Зданевич
30 Липня, 2020
інгредієнт

Інгредієнт — п’ятий альбом українського попспівака Арсена Мірзояна, що вийшов у 2019 році. Реліз вмістив у себе одинадцять авторських композицій, включно із дуетним треком «Іграшкова зброя» (feat Олег Собчук, «СКАЙ»).

За словами Арсена, у титульному треку «Інгредієнт», як і у всій новій платівці, прослідковується заклик не бути всього лише інгредієнтом у чиємусь супі. «Лавровий лист, здається, потрібен майже у всіх рецептах. Але насправді практично завжди виявляється у сміттєвому відрі. В альбомі та пісні багато про що співається, в тому числі там є побажання не слухати нічиїх порад», – каже автор.

До роботи над платівкою долучились гітарист Владімір Опсеніца («Океан Ельзи»), віолончеліст Юрій Погорецький, а також Віталій Телезин (аранжування, програмування та клавішні).

Дата виходу: июль 2020

Купити музику:

Відео:

Група: #BALANSBILOGO / #БАЛАНСБІЛОГО

balansbilogo

БАЛАНСБІЛОГО — творче об'єднання хіп-хоп авторів, сформоване у 2017 році на базі творчої майстерні «#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО» в Рівному. На базі майстерні створюють музичну, графічну і відео продукцію. До складу формації входять PLVNZZI/ПЛВЙ (Олександр Полевий — музичний продюсер, режисер, креативний концепт-директор, автор слів, МС, композитор, DJ & Scratcher,), Веселий/BaraCos (Костянтин Барабаш — музичний продюсер, режисер, відео режисер, автор слів, МС, композитор, організатор вечірок та заходів) та Комар/Игрокъ (Дмитро Комаринський — композитор, музикант, автор слів, музичний режисер, дизайнер). У 2018 році випустили перший альбом "На Балансі". Зараз гурт працює над другим альбомом та випускає окремі сингли. Своєю метою формація ставить розвиток української музики і хіп-хоп культури.    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.