Backchat

(LP) Лєра Зданевич
30 Липня, 2020
backchat

Backchat — перший лонгплей київського гурту Backchat. Платівка вийшла після 8 років затишшя (дебютний ЕР гурт випустив у 2011 році). Повноформатник потрапив ледь не в кожен топ альбомів 2019 року у музичних ЗМІ: ми писали, що  Backchat — одне з найвдаліших українських повернень у 2019, СЛУХ оцінив платівку, Comma сказали, що ця платівка, попри відсутність промо, заслуговує на визнання як вдома, так і за кордоном, Neformat.com.ua шкодує лише за тим, що гурт знову бере паузу на невизначений час та не сумніваються у тому, що цей альбом — один з найкращих за декаду.

«Після восьми років очікування, київський хардкор/метал гурт Backchat повернувся з однойменним лонгплеєм. Такі великі паузи у творчості завжди максимально підвищують ризики, що альбом стане або неактуальним, або самоповтором, або глобальною помилкою. Не будемо тицяти пальцем, але Джеймс Мейнард Кінен — ти знаєш, про кого ми.

Backchat одразу ж розвіює усі побоювання. Він починається зі шторму An Everlasting Storm. Проноситься люттю треку The Leading Star, щоб зробити перепочинок на несподіваній баладі The Night with No End. Саме тут, після першої половини альбому, слухач нарешті може видихнути та оцінити, наскільки вдало Backchat повернулися із небуття. Друга половина альбому добиває динамічними треками на кшталт Glow та May the Road Rise to Meet You, що переходить у постметал на коді. Backchat — одне з найвдаліших українських повернень у 2019» — так описує камбек гурту наш Артем Рісухін.

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: #BALANSBILOGO / #БАЛАНСБІЛОГО

balansbilogo

БАЛАНСБІЛОГО — творче об'єднання хіп-хоп авторів, сформоване у 2017 році на базі творчої майстерні «#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО» в Рівному. На базі майстерні створюють музичну, графічну і відео продукцію. До складу формації входять PLVNZZI/ПЛВЙ (Олександр Полевий — музичний продюсер, режисер, креативний концепт-директор, автор слів, МС, композитор, DJ & Scratcher,), Веселий/BaraCos (Костянтин Барабаш — музичний продюсер, режисер, відео режисер, автор слів, МС, композитор, організатор вечірок та заходів) та Комар/Игрокъ (Дмитро Комаринський — композитор, музикант, автор слів, музичний режисер, дизайнер). У 2018 році випустили перший альбом "На Балансі". Зараз гурт працює над другим альбомом та випускає окремі сингли. Своєю метою формація ставить розвиток української музики і хіп-хоп культури.    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.