Акустика

(LP) Лєра Зданевич
1 Вересня, 2020
без обмежень акустика

Акустика — акустичний альбом Без Обмежень, що вийшов у грудні 2019 року. На платівці  десять треків, які музиканти називають найкращими у своїй історії. Але у новому мінімалістичному аранжуванні.

До студії ми приїздили наскоками у перервах між виступами, записували певну частину музичного матеріалу, після чого знову приступали до роботи над наступною піснею… Головне – це виробити для себе чіткий план, добре його розуміти та слідувати йому. Нам, на щастя, це вдалося! – коментує фронтмен гурту, Сергій Танчинець.

Дата виходу: сентябрь 2020

Купити музику:

Відео:

Група: #BALANSBILOGO / #БАЛАНСБІЛОГО

balansbilogo

БАЛАНСБІЛОГО — творче об'єднання хіп-хоп авторів, сформоване у 2017 році на базі творчої майстерні «#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО» в Рівному. На базі майстерні створюють музичну, графічну і відео продукцію. До складу формації входять PLVNZZI/ПЛВЙ (Олександр Полевий — музичний продюсер, режисер, креативний концепт-директор, автор слів, МС, композитор, DJ & Scratcher,), Веселий/BaraCos (Костянтин Барабаш — музичний продюсер, режисер, відео режисер, автор слів, МС, композитор, організатор вечірок та заходів) та Комар/Игрокъ (Дмитро Комаринський — композитор, музикант, автор слів, музичний режисер, дизайнер). У 2018 році випустили перший альбом "На Балансі". Зараз гурт працює над другим альбомом та випускає окремі сингли. Своєю метою формація ставить розвиток української музики і хіп-хоп культури.    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.