Love Exchange Failure

(LP) Лєра Зданевич
20 Липня, 2020
Love Exchange Failure

Love Exchange Failure — другий повноформатний альбом одеського гурту White Ward. Над релізом колектив працював два роки та випустив його на французькому лейблі  Debemur Morti Productions. На цьому альбомі одесити виходять за рамки “класичного” блек-металу та експериментують з джазом, шугейзом та психоделом. Платівка потрапила до нашого топу альбомів 2019 року.

Ось, що говорить про реліз Артем Рісухін: «White Ward свідомо відходять від прямолінійності блек-металу, вони додають джазові патерни, реверберуюче фортепіано та неонуарний саксофон (Uncanny Delusions). Love Exchange Failure падає у прірву люті (Dead Heart Confession), виривається у мелодійний спокій перед кульмінацією (No Cure For Pain). Uncanny Delusions завершує альбом криками, наче з сусідської кухні, переносить до реальності багатоповерхівок. Love Exchange Failure – блек-метал, який звучить не як самоціль, а як справжній інструмент для оповідання. Оповідання, в котрому всі ми – головні герої».

Дата виходу: сентябрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: #BALANSBILOGO / #БАЛАНСБІЛОГО

balansbilogo

БАЛАНСБІЛОГО — творче об'єднання хіп-хоп авторів, сформоване у 2017 році на базі творчої майстерні «#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО» в Рівному. На базі майстерні створюють музичну, графічну і відео продукцію. До складу формації входять PLVNZZI/ПЛВЙ (Олександр Полевий — музичний продюсер, режисер, креативний концепт-директор, автор слів, МС, композитор, DJ & Scratcher,), Веселий/BaraCos (Костянтин Барабаш — музичний продюсер, режисер, відео режисер, автор слів, МС, композитор, організатор вечірок та заходів) та Комар/Игрокъ (Дмитро Комаринський — композитор, музикант, автор слів, музичний режисер, дизайнер). У 2018 році випустили перший альбом "На Балансі". Зараз гурт працює над другим альбомом та випускає окремі сингли. Своєю метою формація ставить розвиток української музики і хіп-хоп культури.    

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.