KHMIL’

(LP) Марія Бліндюк
5 Червня, 2019

Дебютний альбом, у якому вийшло вісім пісень. Альбом розповідає про зраду і стадії її переживання: усвідомлення, прийняття і байдужість. Композиція Ever з національного відбору на Євробачення-2019 стала бонусним, восьмим треком альбому. «Назва альбому прямо пов’язана з хмелем, який паморочить і п’янить, як і любов. Його багатошаровість – пряме відсилання до людських почуттів. Якщо хміль стиснути під час цвітіння, то опадає вся луска. Те ж відбувається з любов’ю в моменти зради», – пояснив назву релізу музикант.

KHMIL’ – синтез електронної музики, етнічних мелодій та східних мотивів. KHAYAT використовує народні інструменти: дудук, сопілки, дарбука і тибетську чашу. В альбомі вони перемішані зі звуками повсякденного життя: двигуна автомобіля, метро, ​​свиста кухонного чайника.

Дата виходу: июнь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: KHAYAT

Співак та автор пісень у жанрі техно-фолку. Фіналіст дев'ятого сезону «Голосу країни» та півфіналіст Національного відбору на «Євробачення-2019». У червні 2018 року вийшов дебютний сингл Девочка, а в червні 2019 року – дебютний альбом KHMIL’.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.