Відчуття (перевидання 2015 року)

(LP) Лера Пирус
14 Травня, 2019

Музичний альбом «Відчуття» вийшов у кінці 2013 року. До альбому увійшло 10 композицій, в яких автором слів, музики та виконавцем є Юрій Старчевод. Одну з пісень альбому створено на основі вірша українського поета-шістдесятника Василя Симоненка «Суперники».
У січні 2015 альбом було перевидано. До першого релізу перевидання увійшли десять пісень альбому та чотири бонусних треки, а згодом світ побачив другий реліз перевидання із шістьма бонусними треками, які було презентовано у мережі Інтернет та на хвилях радіостанцій протягом 2014-2015рр. Серед бонусних треків – пісні на слова Тараса Шевченка, Віталія Міхалевського, а також дві спільні роботи з учасниками талант-шоу “Х-фактор” і “Голос країни” – Артуром Пісковським та Дариною Степанюк.
У піснях пропагуються патріотизм, позитивний світогляд, любов до життя, віра у краще і справжнє, віра в кохання, важливість сім’ї та дружби у житті кожної людини.

Дата виходу: август 2015

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Юрій Старчевод

Юрій Старчевод – український виконавець, поет, композитор, автор музичних проектів «Карась» та «Юрій Старчевод», альбомів «Друг Людини» (2011) та «Відчуття» (2013, 2015), волонтер ГО "Творча сотня «Рух до перемоги». У творах пропагуються патріотизм, позитивний світогляд, любов до життя, віра у краще і справжнє, віра в кохання, сімейні цінності тощо. Проект «Карась» був створений влітку 2011 року. В рамках проекту було записано альбом «Друг Людини», до якого увійшли 12 реп-треків, також записано декілька пісень поза альбомами. Під власним ім’ям 2013 року вже в іншому стилі, наближеному до поп-року, випустив музичний альбом «Відчуття». До альбому увійшло 10 композицій, в яких автором слів, музики та виконавцем є Юрій Старчевод. Одну з пісень альбому створено на основі вірша українського поета-шістдесятника Василя Симоненка «Суперники». У 2015 вийшов новий реліз альбому, до якого увійшли десять пісень альбому та декілька нових пісень, записаних поза альбомами, у тому числі і спільні роботи з учасниками талант-шоу «Х-фактор» та «Голос країни». Вірші Юрія Старчевода публікуються у друкованих виданнях, пісні звучать в ефірі радіостанцій та є в репертуарі інших виконавців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.