Backchat

Лєра Зданевич
30 Липня, 2020
backchat

Backchat — київський метал/хардкор гурт з Києва. Як кажуть музиканти, «це поєднання хардкор-панку, класичного року, bay area сцени 80-х та того, що побачити зможете індивідуально ви». Дебютний однойменний ЕР Backchat гурт випустив у 2011. Після цього було 8 років затишшя, і у 2019 році хлопці випускають уже лонгплей з тією ж назвою. З неймінгом у гурту явно не склалось, чого не скажеш про музику. Повноформатник потрапив ледь не в кожен топ альбомів 2019 року у музичних ЗМІ: ми писали, що  Backchat — одне з найвдаліших українських повернень у 2019, СЛУХ оцінив платівку, Comma сказали, що ця платівка, попри відсутність промо, заслуговує на визнання як вдома, так і за кордоном, Neformat.com.ua шкодує лише за тим, що гурт знову бере паузу на невизначений час та не сумніваються у тому, що цей альбом — один з найкращих за декаду.

«Після восьми років очікування, київський хардкор/метал гурт Backchat повернувся з однойменним лонгплеєм. Такі великі паузи у творчості завжди максимально підвищують ризики, що альбом стане або неактуальним, або самоповтором, або глобальною помилкою. Не будемо тицяти пальцем, але Джеймс Мейнард Кінен — ти знаєш, про кого ми.

Backchat одразу ж розвіює усі побоювання. Він починається зі шторму An Everlasting Storm. Проноситься люттю треку The Leading Star, щоб зробити перепочинок на несподіваній баладі The Night with No End. Саме тут, після першої половини альбому, слухач нарешті може видихнути та оцінити, наскільки вдало Backchat повернулися із небуття. Друга половина альбому добиває динамічними треками на кшталт Glow та May the Road Rise to Meet You, що переходить у постметал на коді. Backchat — одне з найвдаліших українських повернень у 2019» — так описує камбек гурту наш Артем Рісухін.

Город: Київ
Год основания: 2011

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.