Idealism Addict

Катерина Ятель
29 Травня, 2018

Idealism addict — проект, створений Лєною Ребрик. До його появи Лєна Ребрик виступала під власним ім’ям у якості незалежного музиканта.
Idealism addict створено у 2017 році у Києві за продюсерства Олексія Гладушевського, який познайомився з Лєною після прем’єри постановки п’єси Мішеля Марка Бушара «Том на фермі» «Диким театром».
Idealism addict дослівно означає послідовник ідеалізму, або залежний від ідеалізму. Ця назва уособлює філософію авторки проекту, погляд на світ крізь війни, біль, тероризм, бідність, дискримінацію та страждання. Для того, щоб залишитися собою, щоб залишитися людиною, ти маєш вірити у щось більше. Сама авторка каже, що для неї цим «більше» є музика. Л.Ребрик не має музичної освіти та пише музику за допомогою візуальної пам’яті та зв’язку із космосом.
Idealism addict — проект, що не має певного стилю, та якщо виокремити найхарактерніші якості — у піснях присутні елементи етно-попу та інді. Основна мова пісень англійська, проте у першому альбомі використано більшість україномовних пісень.

 

Читайте наше інтерв’ю з засновницею проекту Лєною Ребрик.

Город: Киев
Год основания: 2017

Купить музыку:

Альбомы группы

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.