Septa

Лєра Зданевич
30 Липня, 2020
septa

Septa — це колектив з Одеси. Гурт утворився ще у 2010 році, учасниками-засновниками були Євген Тимчик та Олександр Костученко. Покірно вважаючи себе «альтернативним роком», вони постійно наповнюють свою музику експериментами. Настільки, що їх стиль важко піддається жанровій класифікації. В активі гурту вже три повноформатні альбоми та чимало інших цікавих релізів. Їх LP Sounds Like Murder (2016) зібрав чимало позитивних відгуків не тільки вітчизняної, але й закордонної музичної преси, здобув премію Best Ukrainian Metal Act 2016 та потрапив у найкращі 50 альбомів декади за версією СЛУХ. Останній реліз гурту — Bitten by the Serpent of the Kingdom of the Spirit, що вийшов у 2019 році. Ми внесли його до нашого топу альбомів 2019-го.

«Bitten by the Serpent of the Kingdom of the Spirit — альманах з європейської міфології (Golem/1915), кінематографічних алюзій (Tannhäuser Gate), іудаїстичних образів (Emet, ’truth’). Це цілий всесвіт, у якому прогметал перетікає у металкор, а той — в альтернативу та навіть построк.

Septa експериментують, не ламаючи глобального концепту альбому. Ба більше, саме на BBTSOTKOTS відчувається, наскільки гурт виріс, наскільки йому тісно у канонічних для жанру рамках.» — так написав про їх останній реліз наш Артем Рісухін.

Город: Одеса
Год основания: 2010

Купить музыку:

Альбомы группы

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.