Головна
>
Кіно
>

ГКЧП, пандемія і кремезна дупа: зібрали новинки на Taklix

ГКЧП, пандемія і кремезна дупа: зібрали новинки на Taklix

Фільм про будні «швидкої» на Закарпатті, іронічна анімація про розлад харчової поведінки та короткометражна комедія про ГКЧП — розповідаємо про новинки в онлайн-кінотеатрі Takflix.

«ГКЧП», режисер Аркадій Непиталюк

Це короткометражна комедія Аркадія Непиталюка, що розповідає про 19 серпня 1991 року в дитячо-юнацькому таборі поблизу Запоріжжя.

Там вирує своє життя: 14-річний Андрій краде для Іри подарунки, щоб висловити свої почуття, та втікає від міліціонера. Вихователь Тарас закоханий у директорку Галину, але їй зараз не до нього. Завгосп табору і колишній дисидент Петрович приніс новину: у Москві мітинги, а по телевізору ще від ранку крутять «Лебедине озеро». 

У стрічці зіграла Ірина Мак («Спіймати Кайдаша», «Номери») та Олег Стефан («Гуцулка Ксеня», «Захар Беркут»).

Аркадій Непиталюк — український режисер. Він зняв короткий метр «Кров’янка», серіал «І будуть люди» та фільм «Припутні».

«Між небом та горами», режисер Дмитро Грешко

Події документальної стрічки Дмитра Грешка розгортаються в 2020 році на Закарпатті. У світі шириться коронавірус, але жителі гірського села Колочава продовжують викликають «швидку», щоб впоратися з інсультами, гіпертонією, алкогольною інтоксикацією та іншими прозаїчними недугами. Мешканець села з похмільним синдромом скаржиться на відсутність дружини. 100-річній Анні пропонують добре поспати. Фельдшерки Марія, Тетяна, Анна та Світлана готові допомогти всім.

Дмитро Грешко — український режисер. Він зняв повнометражний документальний фільм «Сніжні Барси Карпат» та короткометражний документальний фільм «Врятуйте мене, лікарю!». Зараз працює над проєктом «Дівія / Divia» про забруднення природи України внаслідок російської агресії.

«Я та моя кремезна дупа», режисерка Єлизавета Письмак

«Я та моя кремезна дупа» — іронічна анімація. Цією роботою Єлизавета Письмак пропонує подивитися на жіноче тіло очима жінки та підіймає важливу тему розладів харчової поведінки.

Одного ранку дівчина одягає новенькі штани, а вони не застібаються. Щоб виправити ситуацію, вона п’є тільки воду і худне до кісток. Через голод дівчина бачить марення: до неї приходить Ангел Об’єднаних Стерв Стрункодупії з запрошенням відвідати Королівство та взяти участь у церемонії. 

Єлизавета Письмак — польсько-українська режисерка та мультиплікаторка.


Читайте також: Добірка «зимових» українських фільмів

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024