Пісня за піснею. Люсі розповідає про свій експериментальний дебютний альбом

11 березня співачка Люсі випустила дебютний повноформатний альбом Enigma, над яким вона працювала спільно з продюсерами Bejenec, Pahatam та Дмитром Авксентьєвим (Koloah, Voin Oruwu). За її словами, це 3-річне дослідження електронної музики та поп-звучання, яке в результаті вилилося у концептуальну платівку у дусі романтизму та з алюзіями до Біблії. Усі дев’ять треків об’єднані темою ініціації. Ми попросили виконавицю розповісти більше про альбом.

Послухати Enigma можна на стрімінгових сервісах: Слухайте його на Apple MusicYouTube MusicDeezerGoogle MusicSpotify.

Забуття

Це сучасна колискова. Пісня-провідник у потойбічний світ снів та мрій. Раніше я її випускала в іншому аранжуванні. Але для альбому ми додали джангл, фьюче бейс, хіп-хоп та зробили жанровий мікс.

Марія Магдалина

Пісня розкриває образ Марії Магдалини – дуже сучасний та актуальний, на мій погляд. Грішниця чи праведниця, вона бачить масштабність існування, але її висота розчиняється у брудному тлі нігілізму, який оточує нас.

Ной

Історія про потоп та Ноїв ковчег, насправді пошук свого місця. Я прохожу крізь мільйони доріг, вбачаю красу та потворність, переживаю сум та радість, і все для того, щоб зізнатись собі, що матеріального світу не існує.

Енігма

Це ключова пісня на альбомі. По звучанню алюзія на гурт Enigma, сенсово – історія розп’яття та воскресіння Ісуса Христа, сльози та відданість Марії Магдалини, яка несла йому миро з дерев та просила в Бога воскресити його тіло.

Досить

Лірична історія вигнання Адама та Еви з Раю. Історія притаманна всім закоханим, які проходять випробування перш ніж назавжди статись разом. Падіння, біль, переживання, смуток, радість — це весь калейдоскоп почуттів, які я хотіла передати у моєму гімні любові. І звичайно весни.

Ворота

Початково, це народна пісня про ворота в Рай та ключ до них, який давався лише достойним людям. Я інтерпретувала її та зв’язала з історією про рівність душ. Для мене це особлива тема, тому що знайти рівносильну собі людину в житті виявилось складним процесом.

Пекло

Це пісня про Пекло, про жаркий літній ранок, який виливається лавою по кімнаті. Це експресія. Я бачу 9 кіл пекла, але вони схожі мені на картини Босха та на прекрасні ландшафти Африки. Пекло — це заповідник. Пекло – це і є Рай.

Край

Це притча про Мойсея, який вів народ в край дуже довго, щоб змінились покоління. Це теж класна тема, тому що по суті це проблема моєї Батьківщини. Щоб ми жили світло та радісно треба бачити “край”, а покоління моїх батьків навіть не уявляє, що вже в ньому живе. Щастя тут під ногами, далеко ходити не треба.

На дні

Це останній і найсвіжіший трек, який я додала майже в кінці. Це логічне завершення альбому. Тому що символ «дна» тонкою лінією проходить повз всі пісні і трансформується. Дно – це насправді не кінець, а основа, від якої можна відштовхнутись та виплисти нагору.

Читайте також інші матеріали рубрики «Пісня за Піснею» із Лінією МаннергеймаБумбоксOfliyanТимпаче та гуртом [O].


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.