Головна
>
LP
>

DZ`OB презентують платівку Deconstruction

DZ`OB презентують платівку Deconstruction

Однойменний проєкт стартував у серпні та пропонував різним музикантам переосмислити треки DZ’OB та на їх основі створити свої власні. Liroom виступив інформаційним партнером проєкту та розповідав, чому на нього варто звернути увагу.

Одна з головних ідей проєкту — вирватися з жанрових умовностей та запропонувати музикантам з різним бекграундом “деконструювати” композиції DZ’OB та зробити з них щось своє. Одна з основних ідей, яку пропагує гурт у своїй творчості – руйнування герметичності музичних тусовок та своєрідного перехресного запилення втілилась у цій збірці, але вже з іншими музикантами.

Нам була важлива авторська оптика, переосмислення музичного матеріалу та створення чогось свого на його основі. Тож ми вирішили не використовувати термін «ремікс», а запропонували інший – деконструкція. Деконструкція – поняття сучасної філософії та мистецтва, який означає розуміння шляхом руйнування стереотипів чи включення в новий контекст.

Також хотілося поділитися усіма артефактами наших композицій з усіма охочими та показати як «працює» DZ’OB з середини. Впевнені, що такий обмін та взаємодія між музикантами сприяє розвитку музичної спільноти. — каже гурт

У проєкті взяли участь більше ніж 50 учасників, а до збірки потрапили такі музиканти:

  1. Ujif_notfound. Георгій Потопальский — медіахудожник, музикант, працює в галузі електронної музики та візуального мистецтва. Співзасновник Photinus studio і першої школи new media art — BLCK BOX.
  2. Яків Цвєтінський. Джазовий трубач, композитор, стипендіат програми ім. Фулбрайта, цьогоріч став учасником однорічної програми Focusyear Basel, Швейцарія
  3. Олександр Маноцков. Академічний композитор, автор інструментальних та вокальних творів, опер, концертів, працює з просторовими інсталяціями, співпрацює з інді виконавцями (Стасік)
  4. Станіслав Толкачов. Один з найвідоміших українських техно продюсерів у світі. Його музика поєднує берлінський мінімалізм та класичне звучання детройтського техно. 
  5. Monotonne. Проект з Дніпра/Києва, основна музична ідея в якому базується на поєднанні простих композиційних форм та інтелігентного саунду.
  6. Danylo Vinarikov Ensemble. Один з найактивніших колективів нового покоління української джазової сцени.
  7. Symonenko. Автор техно музики, артист лейблу Nechto. Народився у Луганську, у сім’ї лікарів та музикантів, прокинувся електронщиком у Києві після своєї першої Схеми.
  8. ХОССП / Sgt. Pepper’s lonely hearts choir. Featuring Дмитро Строцев. ХОССП це хор, який поєднує традиції академічного виконання з любов’ю до класичного року та не тільки. Дмитро Строцев – відомий білоруський поет, мислитель, громадянський активіст, автор багатьох поетичних збірок, куратор фестивалю “Памежжа” та керівник літературного проекту “Минская Школа”

Також на альбом потрапив бонусний трек від МС Брехунця. Він (Євгеній Гордєєв) є одним із ідейних засновників лейблу Dnipropop, на якому й видано платівку. Це перший реліз лейблу.

В добу зневіри, в часи духовно-розумової скрути, людство, як ніколи, прагне насильства і випускання пари. Дніпро не міг лишитися осторонь. Інструментально-інструментальний ансамбль DZ`OB віддав на публічний розтин свою хитровидуману спадщину. Жертовність. DZ`OB відбувайло. — пишуть на сторінці лейблу у Facebook.


Читайте також: Аліна Ханбабаєва: Харків — це не middle of nowhere, а точка на мапі, де вирує життя.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024