Головна
>
Новини
>

«Do you listen to Ragapop?»: Ragapop випустив дебютний повноформатний альбом

«Do you listen to Ragapop?»: Ragapop випустив дебютний повноформатний альбом

3 травня відбувся реліз першого лонгплею гурту RagapopDo you listen to Ragapop?. Виконавці розповідають, що альбом з’явився на вулицях Києва і поєднав перформативний бекграунд Руслани Хазіпової та Анни Нікітіної  із постпанковою енергією Антона Очеретяного

«Самого початку нашим бажанням було відтворити красу української культури, а саме її еротику та містику в сучасній формі, Але з присутністю певного ретро вайбу», — коментує Руслана Хазіпова для Радіо Промінь.

У піснях присутні тексти Софокла у перекладі Івана Франка, вірші Іллі Калюкіна та Світлани Пиркало, а основою пісні Людина став текст Антона Слєпакова, котрий взяв участь й у записі треку.

«Альбом є дуже особливий для нас тим, що сповнений синергії й взаємодії з талановитими людьми з різних країн. І ми маємо надію, що вам сподобається. Ми хотіли б, щоб він став частиною ваших поїздок на авто, танцювальних вечірок або просто музичних сесій вдома», — каже Руслана Хазіпова.

Вона також розповіла, що назва альбому належить невідомій людині, яка повісила власноруч зроблений постер в кафе в Вінниці, а товариш гурт Джонні із Каліфорнії побачив його і сфотографував.

Разом із альбомом виходить також відео на пісню Chy Liubov.

Ragapop — проєкт Руслани Хазіпової та Анни Нікітіної з Dakh Daughters та Антона Очеретяного. Концепція гурту народилася зі спільної пристрасті до поєднання перформансу та музики, естетики постпанку та лоу-фай електроніки. 

Перший реліз Ragapop відбувся 2020 року — це був мініальбом Siasya, який складався з трьох треків на тексти Івана Франка. Тоді про іпішку музичний оглядач Артем Рісухін говорив, що поеми Івана Франка оживають на релізі так, як, можливо ще ніколи в українській музиці. Про кожну пісню мініальбому Ragapop розповіли для нашої рубрики «Пісня за піснею».

З того часу в дискографії гурту з’явилося три сингли та EP Live from Nauchfilm, записаний наживо під час зйомок проєкту Змова у Національній Кінематеці України.  


Читайте також: Пісня за піснею: XXV кадр розповідає про EP «Самообман»

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024