Fontaliza випустили кліп про складнощі стосунків з силіконовою жінкою

Сьогодні, 27 лютого, гурт Fontaliza оприлюднили кліп на пісню Амазонка. Це іронічний (принаймні, ми у це віримо) кліп про історію стосунків Павла Холошева із силіконовою жінкою Габріелою. Також у кліпі з’являється дружина Павла Ліза Пінко-Холошева та учасники гурту O.Torvald.

Як розповіла продюсерка кліпу Юля Каменчук, пошуки ідеальної «акторки головної ролі» тривали чотири місяці і, в результаті, її було знайдено в Китаї.

«Кліп про сучасні проблеми комунікації між людьми. Кліп про те, що людині потрібна людина, що ніякі гаджети та нові технології не замінять живого спілкування. Технології так не здадуть свої позиції в боротьбі за людину, адже вони стають все складнішими й привабливішими. Людству важливо не загратися в свої ляльки», – розповів режисер кліпу Кадим Тарасов.

Нагадаємо, що це не перший відверто іронічний кліп Fontaliza. Перед цим вони випустили кліп на пісню Тварина про маніпуляторок. Його режисером також став Тарасов. Обидві пісні увійшли у четвертий альбом гурту Фірмові Рухи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.