Головна
>
Відео
>

Jerry Heil у новій пісні пропонує слухачам #НАТВЕРКАТИ

Jerry Heil у новій пісні пропонує слухачам #НАТВЕРКАТИ

Блогерка Jerry Heil презентувала кліп на нову пісню #НАТВЕРКАЙ. Головною героїнею відео стала українська королева тверку Марія Скороченко, більш відома як M.A.M.A.S.I.T.A.

Крім того, Jerry Heil запустила літній челенж #присіда_присіда_присідаю. Частина відео тих, хто встиг взяти участь у флеш-мобі під час створення лірик-відео #НАТВЕРКАЙ , потрапили у відеоролик. Всі, хто братимуть участь і публікуватимуть такі відео за хештегом і далі — потраплятимуть до блогерки у сторіз.

Зазначається, що іронічний текст треку привертає увагу до «здорового бодіпозитивізму».

«Ідея відео прийшла до нас по дорозі з Черкас у Кременчук, ми були у турі з акторами серіалу #Школа. Яна придумала пісню і ми стали перебирати в голові думки на що це схоже. Коли прийшла ідея з трактором, ми захотіли, щоб у кадрі тверкала Мамасіта, а танцювальна частина трека була схожа на українське весілля з елементами сучасного біта. Повернувшись з туру до студії, ми одразу прийнялись за роботу. Наш рецепт: пісня+Мамасіта+українське весілля+трактор= #НАТВЕРКАЙ», – зазначає саунд-продюсер Morphom.

Популярність співачці приніс хіт Охрана, отмєна, який Jerry Heil випустила у квітні 2019 року.

Нагадаємо, 12 листопада 2018 року співачка та відеоблогерка Jerry Heil випустила дебютний кліп на пісню Постіль. Пісня Постіль увійшла до дебютного міні-альбому Jerry Heil Де мій дім. Пісня потрапила до плейліста 50 улюблених пісень редакції LiRoom 2017 року.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023